Mano draugas odinukas

Mano draugas odinukas
Vasarą (rugpjūčio 16- 20 d.) jau trečius metus iš eilės  jaunimą į Vievio kultūros centrą sukvietė meninių odos darbelių stovyklėlė „Mano draugas odinukas“ (vadovė Audronė Selskaitė). Spalvingi plakatai maloniai kvietė.

Susirinko entuziastai, iš kurių jauniausiai moksleivei  11 m., o vyriausiai dalyvei iš Elektrėnų – 70 m. Viso dalyvavo 9 žmonės.
Jau pirmą dieną visi darbingai nusiteikę puolė mokytis pradinių  darbo eigos žingsnelių. Žinoma, buvo ir tokių, kurie jau mokėjo dirbti su oda, nebe pirmus metus lankė meninių odos darbų būrelį ir dirbo beveik savarankiškai, buvo ir tokių, kurie šiek tiek pasimuliavo ir patriukšmavo bedirbant. Tačiau noro ir užsidegimo mokytis išblaškyti nesugebėjo nei didelis karštis, nei lietus…
Iš šalies gali pasirodyti, kad sukurti ir atlikti darbelius iš odos yra paprasta, tačiau proceso eigoje pasirodo, kad reikia įdėti daug darbo, kantrybės ir fantazijos, kad pramoktum vienos ar kitos odos apipavidalinimo technikos. Kuo daugiau pastangų – tuo geresnis rezultatas.
Dirbti su oda ypač malonu geroje kompanijoje. O daryti galima įvairiausius dirbinėlius: nuo paprastesnių apyrankių iki didžiulių dekoratyvinių paveikslų ar plastinių formų-dėžučių. Tai iš tiesų didelė erdvė fantazijai ir galimybė atrasti menininko gyslelę savyje. Dirbti labai įdomu.    

Dovilė Vyšniauskaitė
Vasaros stovyklėlės „Mano draugas odinukas“ dalyvė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų