Lietuvos mažųjų žaidynių festivalis

Lietuvos mažųjų žaidynių festivalis

Pagrindinis žaidynių tikslas – padėti ikimokyklinio ugdymo vaikams suprasti ir pajusti fizinio aktyvumo teikiamą džiaugsmą

Elektrėnų vaikų lopšelyje-darželyje „Drugelis“ balandžio 17 d. vyko Lietuvos mažųjų žaidynių festivalis. Lietuvos mažųjų žai­dynės – didžiausias savo kategorijoje, visą Lietuvą apimantis, vaikus, pedagogus, ugdymo įstaigų administracijos darbuotojus bei tėvus įtraukiantis projektas. Pagrindinis jo tikslas – padėti ikimokyklinio ugdymo vaikams suprasti ir pajusti fizinio aktyvumo teikiamą džiaugsmą. Projektą globoja pirmoji ponia Diana Nausėdienė.
Žaidynių pagrindas – skirtingų estafečių varžybos. Specialios užduotys yra skirtos visapusiškam vaikų fizinių savybių lavinimui. Žaidynių dalyviai bėgioja, šuoliuo­ja, laipioja, mėto, treniruoja pusiausvyrą ir žaidžia žaidimus, lavinančius skirtingus judesius.
Mūsų darželis, kaip sveikatą stiprinanti mokykla, siekia, kad įstaigą lankantys vaikai kuo daugiau judėtų, ugdytų sveikos gyvensenos įgūdžius, bendrautų ir bendradarbiautų su šalia esančiais. Organizuojant šį festivalį darželyje buvo įtrauktos įvairios sporto šakos: krepšinis, futbolas, ledo ritulys, gimnastika, plaukimas, diskgolfas, kvėpavimo užsiėmimai ir įvairios estafetės. Didelis dėmesys buvo skirtas žaidynių erdvių pritaikymui pagal vaikų amžių ir gebėjimus. Dėkojame Elektrėnų krepšinio klubo „Centauras“ vadovui Vidmantui Pupininkui, gimnastikos trenerei Eglei Hincei, kvėpavimo trenerėms Jolantai Valentukonienei ir Vidai Paulauskaitei, Žiežmarių mokyklos-darželio „Vaikystės dvaras“ fizinio ugdymo mokytojai Gabrielei Vaičekauskaitei už plaukimo treniruotę imituotame baseine, Edgarui Rainskiui, VšĮ sporto klubo „Odisėjas“ direktoriui Nerijui Kobelevui ir treneriui Arvydui Korsakovui, Elektrėnų „HC Amber“ vartininkei Augustei Voskrasenskaitei už parodytą savo sporto šakų meistriškumą ir linksmą laiką kartu, dėkojame tėveliams, atradusiems laiko ir įsitraukusiems į šį renginį.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“ administracija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų