Liepos 13 d.

Liepos 13 d.

Liepos 13 d. Kazokiškių kultūros namuose vyko susitikimas, kuriame dalyvavo meras Kęstutis Vaitukaitis, mero pavaduotojas Viktoras Valiušis, administracijos direktoriaus pavaduotojas Vaidas Bernotas, savivaldybės ekologas Audrius Balnys, Kazokiškių seniūnė Vladislava Valantavičienė, Vievio seniūnas Zenonas Pukėnas, Alesninkų, Kazokiškių ir Pilypiškių bendruomenių atstovai.

Informaciją parengė vyr. specialistė R. Bartkevičienė

Susitikime aptarta AB Vievio paukštyno paraiška Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės (TIPK) leidimui atnaujinti ir UAB „VAATC“ paraiška TIPK leidimui gauti. Bendruomenių atstovai supažindinti su Elektrėnų savivaldybės pastabomis, kurios turėtų būti įtrauktos į TIPK leidimų paraišką.

Liepos 15 d. Vievio gimnazijos 68 abiturientams švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius ir gimnazijos direktorius Gintaras Dobilaitis įteikė  brandos atestatus.

Susirinkusiuosius pasveikino meras Kęstutis Vaitukaitis ir įteikė padėkos raštus trims abiturientams, kurie baigė su pagyrimu: Satui Kapočiui, Viktorui Kazarinui, Novilei Straševičiūtei. Abiturientus taip pat sveikino  Seimo narys Jonas Liesys, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Lina Viktoravičienė, seniūnas Zenonas Pukėnas ir kt. Tą pačią dieną atestatai buvo įteikti ir 18 Semeliškių vidurinės mokyklos abiturientų.

Liepos 18 d. Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos direktorius Egidijus Kontrimas įteikė 159 abiturientams brandos atestatus. Susirinkusiuosius paveikimo meras Kęstutis Vaitukaitis ir kartu su Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėju Deimantu Taruliu įteikė 14 abiturientų: Gediminui Babčioniui, Aušrinei Baranauskaitei, Elvinai Janušonytei, Santai Kedikaitei, Ernestai Kliucevičiūtei, Sandrai Kosilaitei, Pauliui Kutyrevui, Monikai Liutkutei, Mildai Petkevičiūtei, Kamilei Rusakovaitei, Kristinai Slatkevičiūtei, Justinai Šulgaitei, Eglei Tunkulaitytei, Ievai Zareckaitei, padėkos raštus už sistemingą bei labai gerą mokymąsi.

Liepos 16 d. Elektrėnų bibliotekos konferencijos salėje vyko Elektrėnų 812 savanorių kuopos įkūrimo 20-mečio minėjimas. Kuopos vadu buvo paskirtas Gintautas Akelis, kuris ir pradėjo šį renginį. Jis priminė kuopos įkūrimo istoriją, parodė išsaugotus apdovanojimus ir turėtus „ginklus“. Prisiminimais pasidalijo savanoriai: mero pavaduotojas Viktoras Valiušis, Rimantas Griščenka ir Genadijus Navickas.

Meras Kęstutis Vaitukaitis pasveikino Elektrėnų 812 kuopos savanorius ir įteikė padėkas už pasiaukojimą, kilnius siekius ir pasiryžimą dirbti prasmingus darbus Tėvynės labui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų