Liaudies balsas

Laba diena,
Kiekvieną antradienį, kažkur apie 22 val., grįžtu iš darbo. Važiuoju iš Vilniaus, kai tik autostradoje leidžiuosi į Elektrėnus, pajuntu, jog mūsų miestą gaubia kažkoks nemalonus tarsi kažkokių tepalų kvapas.

Kartais vėlai, išvesdama šunį, tokį kvapą jaučiu ir kitomis dienomis, bet stipriausiai jis jaučiasi antradienio vėlų vakarą. Gal žinote, kas tai? Gal jau mūsų žaliajame mieste ne itin sveika gyventi?
B.J.
Skaitytojui atsako vyr. specialistas-ekologas Audrius Balnys
Kvapų kontrolė atliekama gavus asmens (asmenų)   prašymą, pareiškimą, skundą, kuriame asmuo (asmenys) skundžiasi iš ūkinėje komercinėje  veikloje  naudojamų  stacionarių  taršos    šaltinių skleidžiamais  kvapais  gyvenamosios  aplinkos  ore.
Skundus  nagrinėja  Valstybinei  visuomenės sveikatos priežiūros tarnybai prie Sveikatos apsaugos ministerijos  pavaldi  teritorinė visuomenės  sveikatos   priežiūros įstaiga,   kurios teritorijoje  yra  ūkinės  komercinės veiklos  vykdytojas, savo veikloje naudojantis stacionarius taršos šaltinius skleidžiančius kvapus gyvenamosios aplinkos ore sveikatos apsaugos ministro patvirtinto  Tiesioginės valstybinės visuomenės sveikatos  saugos kontrolės reglamento  nustatyta  tvarka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų