Kontrabandinių cigarečių rasta ir automobilyje, ir namuose

Kontrabandinių cigarečių rasta ir automobilyje, ir namuose
Spalio 31 d. apie 17 val. 30 min. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Vilniaus aps. VPK) Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) Veiklos skyriaus pareigūnai, patruliuodami Elektrėnuose, Raistinės g.,  pastebėjo dideliu greičiu ir pavojingai manevruojant iš Ąžuolyno g. išvažiuojantį automobilį „Audi A6“.

Sabališkių g. pareigūnai sustabdė automobilį, prie kurio vairo sėdėjo Elektrėnų gyventojas (gim. 1972 m.). Patikrinę reikalingus dokumentus, o vėliau ir automobilio bagažinę, pareigūnai joje rado 3 popierines dėžes su 1740 pakelių kontrabandinių cigarečių, paženklintų Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Nuvykę į vyro namus pareigūnai aptiko dar 2290 pakelių kontrabandinių cigarečių, supakuotų į keturias dėžes ir suvyniotas į juodą audinį. Automobilis „Audi A6“ išvežtas į automobilių saugojimo aikštelę, o keturiasdešimt penkerių metų vyras uždarytas į areštinę.
Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 1992str. 1 d.).  Vyrui gresia  bauda arba laisvės atėmimas iki septynerių metų.
 
Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų