Komisariate įrenginėjama saugaus eismo klasė

Komisariate įrenginėjama saugaus eismo klasė

Virginija Jacinavičiūtė

Kovo 3 d. Elektrėnų policijos komisariatą pasiekė neįprastos darbo priemonės – vaikiškas motociklas, automobilis ir keturratis su Lietuvos policijos logotipais. Kam bus naudojamas šis inventorius, pakomentavo policijos komisariato viršininkas Almantas Lukša.
„Elektrėnų savivaldybės admi­nistracija 2020 metais finansavo Elektrėnų policijos komisariato parengtą projektą „Prevencija 2020“, kurio įgyvendinimui skyrė 14 000 Eur. Projektas susideda iš dviejų da­lių (t. y. numatyti 2 tikslai). Pirmasis – nusikalstamų veikų prevencija, įtraukiant į ją Elektrėnų sav. gyventojus, siekiant stiprinti jų aktyvumą, ­pilietiškumą, skatinant bendradarbiavimą su policijos pareigūnais, plėtojant partnerystę. Antrasis – saugaus eismo prevencija, ugdant eismo dalyvių sąmoningumą, atsakomybę, supratimą saugoti save kelyje. Įgyvendinant pastarąjį tikslą, Elektrėnų PK patalpose yra įrengiama Saugaus eismo klasė, kurioje ir bus panaudoti šie automobiliukai. Tikimės, kad klasę baigsime įrengti šių metų II pusmetyje (jei nesutrukdys karantinas)­ ir visų pirma pakviesime joje apsilankyti ir pasimokyti saugaus eismo principų mažuo­sius mūsų eismo dalyvius. Žinoma, kviesime į pamokas ir suaugusius. Norėčiau pabrėžti, kad projektas yra tęstinis ir šiais metais jo įgyvendinimui taip pat savivaldybės administracija skyrė lėšų.
Pasinaudodami proga norėtume padėkoti Elektrėnų savivaldybės administracijai už išreikš­tą pasitikėjimą ir dėmesį. Vis tik skirta suma nėra maža ir ne visos savivaldybės apskrityje, o galbūt ir respublikoje, padaro tokį indėlį į nusikalstamumo ir kitų teisės pažeidimų prevenciją bei saugios aplinkos kūrimą,“- sakė komisaras A. Lukša.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų