Komisariatas baigė tyrimą

Komisariatas baigė tyrimą

Elektrėnų policijos komisariate baigtas ikiteisminis tyrimas baudžiamojoje byloje, kurioje R. V. K. pateikti įtarimai dėl 2019 m. birželio mėn. pradžioje padarytų 5 vagysčių ir 2 turto sugadinimų Vievio ir Pastrėvio seniūnijų teritorijose. Tyrimo veiksmus kontroliavo ir koordinavo Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros 6-ojo skyriaus prokuratūra.
2019 m. gegužės mėnesį R. V. K. buvo paleistas iš įkalinimo įstaigos atlikus 3 m. ir 4 mėn. laisvės atėmimo bausmę, kuri jam buvo pa­skirta 2016 m. dėl 13 nusikalstamų veikų, iš jų daugiausia dėl vagysčių iš gyvenamųjų namų ir ūkinių pastatų Vievio ir Pastrėvio apylinkėse. Po atliktos bausmės R. V. K. gyveno miškingose vietose įsirengęs stovyklavietes ir ėmėsi sau įprastos veiklos. Jis įsilauždavo į patalpas, iš kur vogė maisto produktus, rūbus ir kitus būtinus pragyvenimui daiktus. Vienoje iš savo stovyklaviečių buvo sulaikytas iniciatyvių Vievio seniūnijos gyventojų.
Raginame visus gyventojus būti budrius ir saugoti savo turtą. Jei reikia, pasirūpinkite papildoma teritorijų, patalpų ir juose esančių daiktų apsauga, artimiau bendraukite su kaimynais, apie pastebėtus įtartinus asmenis ar transporto priemones praneškite bendruoju pagalbos telefonu 112!

Elektrėnų PK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų