Įvykių suvestinė

Pranešimai, dėl kurių pradėti ikiteisminiai tyrimai:

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

 

02-09 gautas pranešimas, kad Vievyje iš restorano-parduotuvės kieme esančio sandėliuko pavogti apie 2 kubiniai metrai beržinių malkų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

02-09 gautas pranešimas, kad  iš Elektrėnų savivaldybės socialinių paslaugų centro kabineto pavogtas kompiuteris su monitoriumi. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

02-09 gautas pareiškimas, kad Vievyje D.M. (gim. 1975 m.), būdamas blaivus, smurtavo prieš sugyventinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

02-10 gautas pranešimas, kad Elektrėnuose A.Š. (gim. 1966 m.), būdamas neblaivus, smurtavo prieš sugyventinę. A.Š. uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

02-10 gautas pranešimas, kad Vievyje K.V. (gim. 1945 m.), būdamas neblaivus, smurtavo prieš žmoną. K.V. uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

02-11 gautas pranešimas, kad Elektrėnų sav., Vievio sen., P.B. (gim. 1973 m.), būdamas neblaivus, smurtavo prieš sugyventinės nepilnametį sūnų, nuolat naudoja psichologinį smurtą prieš jį. P.B. uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

02-12 gautas pareiškimas, kad Elektrėnų sav., Semeliškių sen., iš ūkinio pastato pavogti elektrinis oblius ,,Black decker“, kampinis metalo šlifuoklis ,,Black decker“ ir elektrinis gręžtuvas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

02-12 gautas pranešimas, kad Elektrėnuose V.K. (gim. 1973 m.), būdamas neblaivus, smurtavo prieš žmoną. V.K. uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

02-13 gautas pranešimas, kad Elektrėnų sav., Balceriškių k., Vilniaus gyventojas A.B. (gim. 1977 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už KET pažeidimą, Elektrėnų PK pareigūnams davė 100 litų kyšį, pinigus padėdamas tarp priekinių sėdynių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

02-13 gautas pranešimas, kad Elektrėnų sav., Balceriškių k., Vilniaus gyventojas T.K. (gim. 1984 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už KET pažeidimą, Elektrėnų PK pareigūnams davė 200 litų kyšį, pinigus padėdamas tarp priekinių sėdynių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

02-13 gautas pranešimas, kad Vievyje R.V. (gim. 1961 m.) smurtavo prieš žmoną. Į įvykio vietą atvykus policijos pareigūnams R.V. buvo pabėgęs iš namų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

02-14 gautas pranešimas, kad Elektrėnuose, Taikos g., Elektrėnų PK pareigūnams sustabdžius patikrinimui automobilį „VW Passat Multivan“, keleivės D.S. (gim. 1990 m.), gyv. Elektrėnuose, rankinėje buvo rasti 6 folijos lankstinukai su baltos spalvos milteliais, kaip įtariama, narkotine medžiaga. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

02-14 gautas pranešimas, kad Elektrėnų sav., Vievio sen., J.S. (gim. 1961 m.), būdamas neblaivus, smurtavo prieš motiną. J.S. uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Surašyti 62 administracinės teisės pažeidimų protokolai.

Užregistruota 112 pranešimų įvykių registre.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų