Knyga – madingiausias šių metų vasaros desertas!

Knyga – madingiausias šių metų vasaros desertas!

Birželio 1 d. jau šeštą kartą startuoja skaitymo iššūkis – „Vasara su knyga“. Šiais metais jis skelbia „Knyga – vasaros desertas!“ Akcijos šūkis šįkart kviečia atrasti knygą, kaip ir desertą, kuris suteikia saldumo, naujų spalvų, atgaivina mintis ir veda į nuotykį, teigia šių metų „Vasara su knyga“ organizatoriai. Kad skaitymas būtų skaniausias šios vasaros desertas, iššūkio dalyviams linki ir rašytojas Tomas Dirgėla, šių metų skaitymo šventės ambasadorius.
Priimti skaitymo iššūkį kviečiami visi – jaunimas, moksleiviai, šei­mos su vaikais, dirbantieji, senjorai ar užsienyje gyvenantys lietuviai. Dalyvauti skaitymo iššūkyje paprasta: galima kreiptis į savo biblioteką, jos darbuotojai užregistruos jus kaip iššūkio dalyvį arba registruotis savarankiškai svetainėje http://vasarasuknyga.lt/. Pasiryžus dalyvaut iššūkyje jums reiks įveikti penkias užduotis:
Perskaityti detektyvinę knygą
Perskaityti knygą, kurios pavadinimą sudaro ne mažiau kaip 4 žodžiai
Perskaityti literatūrine premija apdovanotą knygą
Perskaityti praėjusiame tūks­tantmetyje išleistą knygą
Perskaityti linksmą knygą
Perskaičius ir sistemoje užregistravus šiuos kriterijus atitinkančias knygas, dalyviai gali tikėtis laimėti net 14 vertingų prizų, kuriuos įsteigė pagrindinis rėmėjas – išmaniųjų technologijų bendrovė „Xiaomi“, bei kitų rėmėjų įsteigtų prizų. Iššūkio metu „Vasara su knyga“ Facebook ir Instagram paskyrose vyks įvairūs konkursai, kuriuose taip pat bus galima  laimėti prizų.
Praeitą vasarą Vievio miesto bibliotekoje skaitymo iššūkį įveikė 23 dalyviai, jie apdovanoti skirtukais su melisų, čiobrelių, ramunėlių sėklomis. O vieno iš pagrindinių prizų laimėtoją Ievą D. pasiekė „Baltų lankų“ leidyklos knygos.
Daugiau informacijos apie skaitymo iššūkį, taisykles, registracijos formą ir karščiausias naujienas rasite http://vasarasuknyga.lt/ bei Facebook paskyroje https://www.facebook.com/vasarasuknyga/.

Vievio miesto bibliotekos
Vaikų skyriaus bibliotekininkė
Renata Simanavičienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų