Kietaviškių progimnazijos pradinių klasių mokiniai į žiemos atostogas iškeliauja su kalėdine nuotaika, kartu žinodami ir apie žiemą tykančius pavojus

Kietaviškių progimnazijos pradinių klasių mokiniai į žiemos atostogas iškeliauja su kalėdine nuotaika, kartu žinodami ir apie žiemą tykančius pavojus

Žiemos metas – smagus bei gražus laikotarpis, ypač mažiesiems. Nors labai retai sulaukiame gražuolių snaigių, bet po truputį jaučiame artėjantį šaltį bei darga­ną. Visgi, pravartu prisiminti, kad žiemą lauke tyko įvairių pavojų. Siekiant išvengti ar bent sumažinti nelaimingų atsitikimų žiemos metu atvejų, šių metų gruodžio 9 d. Kietaviškių progimnazijoje 1-4 kl. mokiniai dalyvavo prevencinėje pamokėlėje „Žiemos pavojai“.

Prevencinę pamokėlę vedė progimnazijos socialinė pedagogė Justina Ivanovaitė. Ugdytiniai prisiminė įvairius pavojus, kurie gali nutikti žiemos laikotarpiu ir ne tik: paslydimai, nušalimai, įlūžimai vandens telki­niuose, nesaugus elgesys gatvėje ir kely­je, nelaimingi atsitikimai su fejerverkais. Mokiniai, stebėdami animacinius ­filmukus, mokomąją medžiagą, diskutavo apie jau jiems įvykusius žiemos pavojus ir būdus, kaip reikėtų išveng­ti minėtų žiemos pavojų.
O gruodžio 10 d. prieš pat žiemos atostogas, pradinių klasių mo­kiniai dalyvavo socialinės pedagogės J. Ivanovaitės surengtoje smagioje viktorinoje „Kalėdinis protmūšis“.
Tai ne tik žaidimas, bet ir įtraukianti, linksma, skatinanti bendrauti ir bendradarbiauti, pažinti,­ ­su­ži­noti bei vienijanti komandas veikla. Mokiniams buvo pateikti įvai­rūs klausimai, susiję su kalėdiniu lai­kotarpiu. Mokiniai kartu galėjo su­sipažinti su įvairiomis Kalėdų tra­­di­cijomis, papročiais, taip plėsti savo akiratį ir pajausti kalėdinę nuotaiką.

Kietaviškių progimnazijos socialinė pedagogė Justina Ivanovaitė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų