Kelionės mėgstantiems aktyvų laisvalaikį: TOP 6 atostogų kryptys

Kelionės mėgstantiems aktyvų laisvalaikį: TOP 6 atostogų kryptys

Aktyvios atostogos – tai ne tik poilsis nuo kasdienio gyvenimo, bet ir galimybė užsiimti įdomia veikla bei pažinti naujas vietas. Nesvarbu, ar Jums labiau patinka žygiai į kalnus, banglenčių sportas, ar važinėjimas dviračiu vaizdingais maršrutais – kiekvienas nuotykių mėgėjas gali atrasti puikią kelionės vietą. Jūsų dėmesiui – TOP 5 atostogų kryptys mėgstantiems aktyvų laisvalaikį.

1. Kvinstaunas, Naujoji Zelandija

Kvinstaunas dažnai yra vadinamas „pasaulio nuotykių sostine“ ir pritraukia nepamirštamų įspūdžių ieškotojų dėmesį. Įsikūręs tarp įspūdingų Pietų Alpių ir Vakatipu ežero krantų, Kvinstaunas siūlo tokias pramogas kaip šuoliai su guma, šuoliai parašiutu, plaukiojimas vandens motociklais ir plaukimas plaustais. Mėgstantys mažiau adrenalino, šiame regione gali pasivaikščioti geriausiais pėsčiųjų takais Naujojoje Zelandijoje, įskaitant maršrutus aplink žymųjį Milfordo garsą.

2. Interlakenas, Šveicarija

Interlakenas garsėja nuostabiais Alpių kraštovaizdžiais ir savo, kaip lauko sporto centro, statusu. Šiame Šveicarijos mieste, įsikūrusiame tarp dviejų ežerų ir apsuptame kalnų, galima skraidyti parasparniais, plaukioti kanjonu ir šokinėti su parašiutu. Žiemos sezono metu Interlakeno miestas virsta slidinėjimo rojumi, iš kurio lengva pasiekti Jungfrau regiono slidinėjimo kurortus. Vasaros mėnesiais Interlakene galima leistis į žygius pėsčiomis arba vaizdingas keliones traukiniu per Alpes.

3. Moabas, Juta, JAV

Moabas yra kalnų dviratininkų traukos centras dėl „Slickrock Trail“ – vienos garsiausių dviračių trasų pasaulyje. Dėl atšiaurios raudonų uolų ir dramatiškų kanjonų vietovės, tai taip pat puiki aktyvios kelionės vieta mėgstantiems laipioti uolomis ir žygiuoti pėsčiomis. Netoliese esančiuose Arches ir Canyonlands nacionaliniuose parkuose atsiveria kvapą gniaužiantys kraštovaizdžiai ir dar daugiau galimybių tyrinėti ir patirti nepamirštamų nuotykių.

4. Kosta Rika

Kosta Rika – tai gamtos mylėtojų ir nuotykių entuziastų rojus, garsėjantis savo tankiais atogrąžų miškais, vulkaninės kilmės kalnais ir plačiai besidriekiančiomis pakrantėmis. Pasivažinėjimas su oro lynais Monteverdės debesų miške, banglenčių sportas Ramiojo vandenyno ir Karibų jūros pakrantėse, žygiai aplink Arenalo ugnikalnį – tai tik keletas pramogų, kuriomis gali mėgautis keliautojai. Dėl turtingos biologinės įvairovės, šalis taip pat yra fantastiška vieta laukinės gamtos stebėjimams ir ekologinėms ekskursijoms.

5. Alpės, Prancūzija

Prancūzijos Alpės yra geriausias pasirinkimas žiemos sporto entuziastams. Tokiuose kurortuose kaip Šamoni, Kurševelis ir Val d’Iseras siūloma pasaulinio lygio slidinėjimo ir snieglenčių sporto įranga. Vasarą šiose kalnuotose vietovėse galima leistis į žygius pėsčiomis, važinėti kalnų dviračiais ir skraidyti parasparniais, todėl gamtos apsuptyje galima pramogauti ištisus metus.

6. Tasmanija, Australija

Galbūt Tasmanija ir nėra tipiškas turistų maršrutas, tačiau ji yra perlas tiems, kurie mėgsta aktyvų poilsį gamtoje. Daugiau kaip 40 % Tasmanijos teritorijos yra saugoma kaip nacionaliniai parkai, todėl čia gausu galimybių leistis į žygius įvairiais kraštovaizdžiais – nuo Tasmano pusiasalio pakrantės takų iki kalnuotų Kradlo kalno vietovių. Saloje taip pat yra puikių baidarių, laipiojimo uolomis ir dviračių maršrutų.

Aktyvios atostogos yra puikus būdas suderinti fizinę formą ir nuotykius, leidžiantis keliautojams pažinti pasaulį unikaliais ir jaudinančiais būdais. Šiose vietovėse galima užsiimti įvairia veikla, pritaikyta visiems nuotykių ieškotojams. Šios kelionių kryptys garantuoja nepamirštamas atostogas, kupinas įdomių iššūkių ir kvapą gniaužiančio gamtos grožio. Nesvarbu, ar kopiate į kalnų viršūnes, ar irkluojate ramiuose vandenyse, Jūsų laukia tobulos aktyvios atostogos, per kurias išbandysite savo galimybes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų