Kas netinka Gariūnams, tinka Elektrėnams

Kas netinka Gariūnams, tinka Elektrėnams
Julija Kirkilienė

Papuolė  Elektrėnų turgui metaliniai kioskai, kaip aklai vištai grūdas. Ir tai prieš pat savivaldos rinkimus.

Kol Gariūnų prekiautojai žiemą šalę, o vasarą kaitę metaliniuose kioskeliuose keliasi į brangesnį, bet patogesnį prekybos plotą, į  Elektrėnų turgų tie kioskeliai atgabenti skubos tvarka.   Po šiltnamiams skirtomis plėvelėmis daug metų prekiavę Elektrėnų smulkieji verslininkai, skuba įsirengti sau mažas parduotuvėles ir džiaugiasi, kad ne tik pats turgus atrodys tvarkingai, bet ir jiems nebereikės prekių į garažus ir atgal tampyti.   
Iš Vilniaus į Elektrėnus atvežta ir pastatyta 60 kioskų, kuriuose kuriasi prekiautojai. Kiekviename kioske bus elektra ir skaitiklis, o svarbiausia, signalizacija. Ir už visa tai teks mokėti beveik po tiek pat, kaip ir anksčiau – 200 Lt per mėnesį.  Tad kai kurie prekiautojai suskubo po porą kioskelių užsiimti. Jiems ir 400 Lt per mėnesį įkandamas mokestis. O kiek tai kainavo EKŪ, kuris dabar turgų administruoja, dar nepaskaičiuota. EKŪ direktorius Ričardas Leckas sako, kad bendrovė už kioskus mokėjo pigiai, bet dabar  skaičiuoja, kiek kainavo atvežimas ir įrengimas.   Kad ir kiek būtų kainavę, direktorius sako, kad įdėtos lėšos atsipirks  greitai. O svarbiausia, kad turgus atrodys tvarkingai: pirkėjams bus mieliau pirkti, pardavėjams – parduoti. Atšilus orams, kioskus dar žadama nudažyti vienoda spalva.
Turguje kalbinti pardavėjai visi džiaugėsi naujomis sąlygomis, tik išdėstymo norėjo kitokio. R. Leckas sako, kad pagal pardavėjų pageidavimą kioskų išdėstyti negalėjo dėl per turgų pravestos dujų trasos. Bet ši bėda maža – gerą prekę ir mielą pardavėją pirkėjas Elektrėnų turguje suras, svarbu tik, kad prekių pasirinkimas būtų, nusiderėti galėtų ir matuojantis būtų kur pasislėpti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų