Kalnų dviračių sezono startas – Elektrėnai

Kalnų dviračių sezono startas – Elektrėnai

Šiemet jau antrą kartą Kalnų dviračių (MTB) sporto federacija organizuoja MTBF sezono atidarymo krosą Elektrėnuose. Varžybos prie Vaikų pasaulio vyks sekmadienį, balandžio 17 d.

Red. inf.

Pernai vykusiame krose dalyvavo 97 kalnų dviračių entuziastai iš visos Lietuvos, tiesa, daugiausiai jų buvo iš Vilniaus ir Kauno, startavo ir du elektrėniečiai,  su lietuviais varžėsi ir keli svečiai iš Latvijos.

„Visiems dalyviams labai patiko trasa – labai įvairi raižyta vietovė. Po pernai vykusių varžybų buvo vien tik teigiami atsiliepimai.  Elektrėnai pasirinkti dėl geografinės padėties – tai viduriukas tarp didžiųjų miestų. Taip pat ir dėl to, jog pats esu elektrėnietis,“ – apie sumanymą Elektrėnuose rengti kalnų dviračių krosą kalbėjo Kalnų dviračių sporto federacijos direktorius, varžybų organizacinio komiteto pirmininkas Julius Kvietkauskas.

Kaip sakė J. Kvietkauskas, šiemet krose laukiama 100 dalyvių ir, žinoma, juos lydinčių žiūrovų – palaikymo komandų.

Varžybos vyks šių metų balandžio 17 d., Elektrėnuose, prie Vaikų pasaulio.

Dalyviai varžysis keturiose įskaitinėse grupėse: M-18 (vyrai iki 18 metų),  M-Elite (vyrai nuo 18 metų), M-40 (vyrai nuo 40 metų), W-Elite (moterys).

Bendras trasos ilgis: M-Elite ir M-18 grupės dalyviams – 25 km (5 ratai); M-40 grupės dalyviams ir W-Elite grupės dalyvėms 15 km (3 ratai).


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų