Jubiliejiniai renginiai „Pasakoje“

Jubiliejiniai renginiai „Pasakoje“
2010-ieji metai turtingi  jubiliejų, vienas iš  jų – Elektrėnų miesto penkiasdešimtmetis. Įvairūs renginiai vyko ne tik mieste, bet ir Elektrėnų mokykloje-darželyje „Pasaka“.

Metai prasidėjo nuo fotografijų parodos „Elektrėnų miestui 50“.  Nuotraukas rinko visa mokyklos bendruomenė, o parodą paruošė mokytoja D. Subačienė. Vaikai ir mokyklos darbuotojos atnešė daug įvairių spalvotų ir nespalvotų nuotraukų. Jose galima buvo pamatyti ir elektrinės statybas, ir pirmuosius namus, parduotuves, meniškus gamtos vaizdus.
Mokykloje vyko piešinių, eilėraščių ir rašinių konkursai „Mano Elektrėnai“, mokytoja D. Liubinienė parašė dainą, skirtą Elektrėnams. Dainoje skamba ne tik mokytojos sukurtos eilės, bet ir buvusios mokyklos auklėtinės Urtės Piliponytės eilėraščio žodžiai. Ši daina dažnai skamba įstaigoje renginių metu.
Pavasarį mokykloje vyko raštingiausio mokyklos mokinio konkursas, o rudenį, spalio 20 d., mokytojos organizavo  savivaldybės raštingiausio ketvirtoko konkursą, skirtą Elektrėnų miesto 50-mečiui. Konkurse dalyvavo Elektrėnų pradinės, Vievio pradinės, Semeliškių vidurinės, Pastrėvio pagrindinės mokyklos ketvirtokai. Jie rašė diktantą, atliko užduotis. Raštingiausiais Elektrėnų savivaldybės ketvirtokais tapo Laura Kapustinskaitė (Elektrėnų pradinė mokykla), Benas Kuneikis (Pastrėvio pagrindinė mokykla), Gabrielė Garanžaitė (Vievio pradinė mokykla).
Visus metus klasėse vyko valandėlės, pokalbiai apie mūsų gimtąjį miestą. Linkime miestui klestėti, o mūsų buvusiems, esamiems ir būsimiems mokiniams – garsinti Elektrėnų vardą.

I. Kybartienė,
N. Gurinienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų