Joninių neatlaikė

Joninių neatlaikė

Virginija Jacinavičiūtė

Pirmojo masinio renginio­ – Joninių – amfiteatro suolai ne­atlaikė. Gausiai susėdus žmonių, suolai pokšėjo ir traškėjo tarsi ledas žiemą. Vieni liko sėdėti, kur sėdėję, kiti persėdo į kitas vietas. Bet akivaizdžiai matėsi, kad po keistų garsų, suolų lentelės liko išsikraipiusios, atsirado plyšiai.
Apie Joninių dieną matytus vaizdus informavome administracijos direktorių Gediminą Ratkevičių ir pasiteiravome, ar problema savivaldybei žinoma.
G. Ratkevičius informavo, kad iki birželio 29 d. buvo fiksuoti du suolų gedimai, kuriuos rangovas pašalino. Administracijos direktorius pažadėjo detaliau išsiaiš­kinti apie suolų būklės įvertinimą.
Kitą dieną mus informavo, kad Elektrėnų savivaldybės administracija apie lauko estrados suoliukų defektus informavo rangovą. Rangovas 2021 m. birželio 29 d. raštu užtikrino, kad suoliukų defektus pašalins kaip kilusius garantiniu terminu savo sąskaita ir rizika.
Kaip sakė G. Ratkevičius: „Masinis renginys parodė, kad būtina remontuoti ne lokalius įlūžimus, o peržiūrėti visą konstrukciją, kas ir numatoma padaryti“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų