Jaunimo mainų projektas „Let’s start from us!“: Lietuvos ir Graikijos studentai Elektrėnuose kūrė filmą

Jaunimo mainų projektas „Let’s start from us!“: Lietuvos ir Graikijos studentai Elektrėnuose kūrė filmą
Sekmadienį Elektrėnuose svečiavosi būrys Lietuvos kūno kultūros akademijos ir Graikijos Atėnų universiteto studentų. 16 lietuvių ir tiek pat graikų studentų, dalyvaujančių tarptautiniame mainų projekte „Let‘s start from us“, lankėsi Lietuvos elektrinėje ir įvairiose rungtyse išbandė savo jėgas, bendravo su Elektrėnų ir Vievio jaunimu.

Rugsėjo 12 d. svečius ir jaunimą šiltai priėmė VšĮ Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centras, kuriame dalyviai surengė šio projekto pristatymą, žaidė parko tinklinį, krepšinį, šaškėmis, stalo tenisą ir biliardą. Susirinkę sporto entuziastai surengė svečiams krepšinio ir šaškių mini turnyrus. Žinoma, nugalėjo draugystė!
Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centras džiaugėsi, jog galėjo prisiliesti prie šio projekto bendradarbiavimo.
Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centre studentai bendravo su Jaunimo centro, Vievio keliautojų klubo (vadovas Kęstutis Dringelis) jaunimu ir elektrėniečių krepšinio komanda, su kuria vėliau ir sužaidė draugiškas rungtynes.
Viešnagės proga šaškių turnyrą suorganizavo Anatolijus Šugajevas. Turnyro nugalėtoju tapo Juozas Žigelis, o antrąją vietą užėmė ketvirtokas A. Šugajevo mokinys Renatas Kedikas. Trečiojoje vietoje liko Algirdas Dambrauskas.
Po turnyro Elektrėnų miesto paplūdimyje jaunimas ištiesė tinklą ir su svečiais žaidė tinklinį. Čia ir vyko trumpametražio filmo filmavimas. Iš viso mainų metu kuriami 4 trumpametražiai filmai keturiose savivaldybėse: Birštono, Elektrėnų, Neringos ir Kauno, įtraukiant vietinę bendruomenę, jaunimo organizacijas bei pačias savivaldybes. Kadangi dalis šių savivaldybių nepakankamai aktyviai dalyvauja Veiklaus jaunimo programoje, bus siekiama supažindinti vietos bendruomenę su šios programos galimybėmis. Filmai taip pat turėtų skatinti jaunimą aktyvia fizine veikla, domėtis sveika gyvensena.
„Let‘s start from us“ yra Lietuvos kūno kultūros akademijos studentų iniciatyva. Šio projekto idėja – skatinti tarpkultūrinį šalių bendradarbiavimą siekiant ugdyti kūrybiškumą, iniciatyvumą, toleranciją ir prisidėti prie jaunų žmonių asmeninio bei socialinio tobulėjimo. Jaunimas reiškia padėką Sporto, turizmo ir pramogų centro direktoriui Kęstui Vitkauskui ir programų koordinaterei Ilonai Pranckevičienei, kuri projekto vardan paaukojo laisvadienį.

Sporo centro ir organizatorių inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų