Investicinis gyvybės draudimas: Kaip pasirinkti?

Investicinis gyvybės draudimas: Kaip pasirinkti?

Investicinis draudimas, dažnai dar vadinamas taupymo draudimu, yra tipiškas „du viename“ produktas, apjungiantis klasikinio gyvybės draudimo poliso funkciją, o kartu leidžiantis kaupti kapitalą ir taip užsitikrinti tiek savo, tiek arttimųjų ateitį.

Šio draudimo veikimo principas yra labai paprastas ir iš tikrųjų šiuo požiūriu jis mažai skiriasi nuo tradicinio gyvybės draudimo. Abiem atvejais kiekvieną mėnesį mokėsite tam tikrą įmoką. Investicinio draudimo polisas nuo klasikinio gyvybės draudimo poliso skiria įmokos padalijimas į dvi dalis – pirmąją, kuri garantuos draudimo apsaugą, ir antrąją, kuri bus skirta ateities kapitalui.

Draudimas ir taupymas – tobulas duetas

Draudimas derinimas su taupymu yra neabejotinai labai patogus sprendimas. Be to, tai labai pagrįsta, nes užtikrina jums ramų nakties miegą. Jei turite tik gyvybės draudimo polisą, turite atsižvelgti į tai, kad lėšos jums bus išmokamos tik įvykus konkrečiam įvykiui. Investicinio draudimo atveju jūs gaunate kapitalo dalies sumokėjimo garantiją. Ką tai reiškia?

Jūsų mirties ar rimto sveikatos sutrikdymo atveju jūsų artimieji gaus lėšų, kurios užtikrins jūsų šeimos finansinę ateitį. Pasirinkę investicinį draudimą įgyjate ne tik apsaugą savo artimiesiems, bet ir kapitalo dalyje sukauptų pinigų sumokėjimo garantiją. Taigi galite, nesijaudinti dėl savo šeimos ateities, o papildomai po metų taupymo galite atsiimti sukauptą kapitalą ir tokiu būdu gautas lėšas panaudoti bet kokiam tikslui, pvz., kaip papildomas lėšas pensijai ar vaikų mokslams.

Kiek galite sukaupti tokiu būdu?

Viskas priklauso nuo įmokos už investicinę dalį dydžio ir taupymo laiko. Atminkite, kad net ir nedidelės sumos, investuotos per ilgą laiką, gali leisti jums surinkti didelę sumą. Tačiau verta žinoti, kad investavimas į fondus visada susijęs su rizika. Todėl prieš pildydami ir pasirašydami draudimo paraišką atidžiai perskaitykite siūlomų fondų aprašymą ir jų charakteristikas.

Kaip pasirinkti investicinį draudimą?

Jei norite pasinaudoti investiciniu draudimu, jo pasirinkimą turėtumėte vertinti taip pat, kaip ir renkantis draudimo bendrovę, kuri užtikrina jūsų artimųjų ateitį. Rinkitės patikimą įmonę, kuri gali pasigirti ilgamete rinkos patirtimi ir dideliu patenkintų klientų būriu.

Tiek standartinis, tiek investicinis draudimas – tai produktai, kurie turėtų būti maksimaliai pritaikyti prie jūsų esamų ir būsimų poreikių. Todėl atkreipkite dėmesį į pasiūlymo lankstumą ir galimybę rinktis. Įsigijus draudimą jūsų finansiniai ištekliai gali būti gana riboti, tačiau bėgant metams jūsų draudimo poreikiai gali keistis. Įsitikinkite, kad investicinis draudimas, kurį ketinate pasirinkti, yra pakankamai lankstus.

 

Remiama

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų