Informacija apie būsto ir gyvenamosios aplinkos pritaikymo neįgaliesiems programos vykdymą

Informacija apie būsto ir gyvenamosios aplinkos pritaikymo neįgaliesiems programos vykdymą

2011 m. Elektrėnų savivaldybės būsto pritaikymo žmonėms su negalia komisija išnagrinėjo 5 neįgalių žmonių prašymus dėl būsto ir gyvenamosios aplinkos jiems pritaikymo, iš jų 3 neįgalieji, turintys labai ryškius ar ryškius judėjimo bei apsitarnavimo funkcijų sutrikimus, 2 neįgalieji su vidutiniais judėjimo bei apsitarnavimo funkcijų sutrikimais.

Komisijos sprendimu nutarta, kad visi 5 prašymai gali būti patenkinti 2011 m.

2011 m. šiai programai įgyvendinti buvo gauta ir panaudota 13640,85 Lt, iš kurių 10579,51 Lt skirti iš valstybės biudžeto ir 3061,34 Lt iš savivaldybės biudžeto.

Džiugu, kad šiais metais turėjome galimybę pritaikyti būstą ar gyvenamąją aplinką 3 neįgaliesiems, kurie Elektrėnų savivaldybės būsto pritaikymo neįgaliesiems eilėje laukė nuo 2008 ir 2009 m.

Praėjusių metų būsto pritaikymo programos vykdymo rodikliai pateikiami lentelėje.

Elektrėnų savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius informuoja, kad neįgalieji, kurie pagal negalios priežastis ir būklę turi labai ryškius, ryškius ar vidutinius judėjimo ir apsitarnavimo funkcijų sutrikimus ir norintys prisitaikyti būstą ar gyvenamąją aplinką, pagal gyvenamąją vietą turi kreiptis į socialinio darbo organizatorius ir pateikti prašymą. Dėl judėjimo ir apsitarnavimo funkcijų sutrikimo nustatymo reikia kreiptis į gydantį gydytoją ir pasiimti medicininį išrašą (027/a forma). Negalios priežasčių ir būklių sąrašas yra patvirtintas Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro ir Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2007-04-06 įsakymu Nr. A1-95/V-245.

Norint, kad prašymas būtų svarstomas dar 2012 metais, jį reikia pateikti iki 2012 m. sausio 31 d.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų