Įgyvendintas projektas „Sveikas maistas – sveikas vaikas“

Įgyvendintas projektas „Sveikas maistas – sveikas vaikas“

Vaiko sveikata – tai neį­kainojamas lobis, didžiausia ver­tybė, kurią privalu saugoti ir branginti kiekvienam iš mūsų.
2023 m. balandžio–lapkričio mėn. Kietaviškių progimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse buvo vykdomas projektas „Sveikas maistas – sveikas vaikas“, finansuotas iš Elektrėnų savivaldybės biudžeto, Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektų lėšų. Projekto tikslas – ugdyti vaikų sveikos mitybos įpročius, pasitelkiant įvairias vaizdines priemones.
Ikimokyklinio ugdymo grupės mokytoja Dovilė Jankauskie­nė, prieš­mokyklinio ugdymo gru­pės mo­kytoja Gražina Mor­kūnaitė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Stanislava Liudvinavičienė vedė vaikams užsiėmimus, kurių metu buvo diskutuojama apie maisto produktų įvairovę, sveiko maisto naudą žmogaus sveikatai. Buvo gilinamos vaikų žinios apie sveikatai palankius maisto produktus, mitybą, organizuotos veiklos, skatinan­čios įtvirtinti vaikų sveikos mitybos įpročius.
Vaikai susipažino su sveikos mitybos piramide, aptarė, koks maistas yra „nesveikas maistas“, prisiminė vitaminų naudą žmogaus organizmui bei aiškinosi, kokiuose maisto produktuose jų yra daugiausia, žaidė žaidimus „Sveiko maisto šviesoforas“, „Sveiko maisto piramidė“, „Sveikas – nesveikas maistas“, kartu su mokytojomis žiūrėjo ir aptarė edukacinius filmukus.
Labai džiaugiamės puikiai pavykusiu projektu ir įtvirtintomis žiniomis.

Dovilė Jankauskienė,
ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų