Įgyvendintas projektas „Jaunimo klubas įveik – veik – eik“ III

Įgyvendintas projektas „Jaunimo klubas  įveik – veik – eik“ III

Elektrėnų profesinio mokymo centre įgyvendintas projektas „Jaunimo klubas įveik – veik – eik“ III, finansuojamas Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis. Projekto vykdymui skirti 1067 eurai.
Paaugliai ir jaunuoliai viena ak­tualiausių psichikos sveikatos stiprinimo poreikio grupių. Šio projekto prioritetinė kryptis – psichikos sveikatos stiprinimas: patyčių, smurto, mobingo, savižudybių prevencija, psichikos sveikatos raštingumo didinimas. Tikslas – stiprinti paauglių-jaunuolių psichikos sveikatą ir ugdyti socialines, emocines kompetencijas.
Projekto įgyvendinimo metu buvo organizuojamos paskaitos-pamokos I–IV gimnazinių klasių mokiniams stiprinant psichologinį atsparumą bei ugdant socialines ir emocines kompetencijas. Lek­torės Gintarės Razulevičiūtės vedamų už­siėmimų metu buvo ugdomi praktiniai savipagalbos ir pagalbos kitam įgūdžiai, nagrinėjant savižudybių, savižalos ir destruktyvaus elge­sio temas. Lektoriaus psichologo Evaldo Karmazos vedamų pamokų tema „Psichologinis atsparumas – gebėjimas apsaugoti save sudėtingoje aplinkoje“, buvo gilinamasi į patyčių, smurto temas. Pamokų metu buvo ugdomi psichologinio, emocinio atsparumo didinimo įgūdžiai.

Mokiniai noriai įsitraukė į organizuojamas veiklas, diskutavo, dalijosi savo gyvenimiška patirtimi, gilino turimas ir įgijo naujų žinių psichikos sveikatos stiprinimo srityje. Mokinių susidomėjimas, motyvacija, teigiamas atgalinis ryšys skatina kurti ir vykdyti projektų tęstinumą.
Stiprinkime vieni kitus ir ugdykime teigiamą požiūrį į psichikos sveikatos stiprinimą.

Projekto vadovė
Sandra Judickienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų