Visi atsakymai į klausimus apie karjerą – vienoje vietoje

Visi atsakymai į klausimus apie karjerą – vienoje vietoje

Lapkričio 29 d. Elektrėnų profesinio mokymo centre pirmąsyk įvykusi Karjeros diena, suvienijusi galimybių ieškančius žmones, ne tik nustebino dalyvių gausumu, bet ir padėjo megztis skirtingų sričių atstovų bendradarbiavimui.
„Elektrėnų profesinio mokymo centras siekia tapti žmonių, aktyviai kuriančių savo karjerą, partneriu. Mums labai svarbu įsiklausyti ir girdėti, apie kokias karjeros perspektyvas svarsto mūsų mokiniai ir jiems padėti telkiant darbdavius – beje, ir pastarieji įsitraukdami į moky­mą užsitikrina, kad sulauks labiausiai jiems tinkančių specialistų. Tačiau mums ne ką mažiau svarbu būti idėjų, žinių, padėsiančių žmonėms sėkmingai kurti savo karjeras, inkubatoriumi“, – sako Elektrėnų profesinio mokymo centro (EPMC) direktorė Lina Triponienė.
Į renginį atvykę sužinoti apie verslo startą – kokią verslo formą pasirinkti, kokios galimos finansinės paskatos – žmonės ne tik išklausė Valstybinės mokesčių inspekcijos pranešimą, bet ir aktyviai konsultavosi su specialistėmis, taip pat ir su Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centro vadybininke.
Pokyčių ieškantys domėjosi Už­imtumo tarnybos teikiamomis ga­limybėmis persikvalifikuoti, taip pat ir profesijomis, kurias galima įgyti Elektrėnų profesinio mokymo centre.
Sėkmingos karjeros paslaptis diskusijoje bandė įminti ir patirtimi dalinosi pašnekovai – elektrėniečiams puikiai pažįstami Aurimas Barkauskas, kineziterapijos studijos „KINFIT“ įkūrėjas, ir grožio salono įkūrėja, EPMC kosmetiko programos mokytoja Eglė Burdulienė.
„Reikėtų gerai pagalvoti prieš atsakant, kokias nesėkmes patyriau kurdama verslą. Laikas praeina, ir iš šiandieninės perspektyvos tai jau nebeatrodo kaip nesėkmės, veikiau kaip iššūkiai ar pamokos“, – kalbėjo Eglė, prisiminusi, kad vos atidarytą grožio saloną teko du kartus uždaryti dėl pandeminių ribojimų. Panašų kelią pripažino nuėjęs ir Aurimas, tad karjeros dienos dalyviai, paklausę šių pašnekovų, tarsi gavo įkvėpimo, drąsos ir ryžto porciją.
Prasmingą veiklą – būti policijos rėmėju – renginyje pristatė Danguolė Barišauskienė, Elektrėnų policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėja. Džiugu, kad Lietuvos policijos stendas sulaukė didžiulio susidomėjimo.
Karjeros dienos kulminacija tapo įspūdinga karjeros mugė su darbdaviais – įmonėm „Grigeo“, „Malsena“, „Finėjas“, „Žilinskis Co“, „Pilialaukis“, „Lomista Foods“, Lietuvos policija – mezgėsi pažintys, ryšiai, vyko pokalbiai apie galimybes ir galimą bendradarbiavimą.

Gražina Urbonavičė
EPMC komunikacijos specialistė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų