Iš Jonavos parsivežė auksą

Rugpjūčio 23 d. Jonavoje vykusį šaškių turnyrą Baltijos keliui paminėti laimėjo elektrėniškis didmeistris Anatolijus Šugajevas.

Red. inf.

Šįmet tradiciniame turnyre dalyvavo 24 šaškininkai iš penkių rajonų: Kauno, Kaišiadorių, Kėdainių, Elektrėnų ir Jonavos. Elektrėnų komandos branduolį sudarė šaškininkai, kurie rugsėjo 17 d. atstovaus mūsų miestui Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finale Birštone: Anatolijus Šugajevas, Juozas Žydelis, Vlada Kyborienė ir Birutė Stasė Kazlauskienė. Taigi šis turnyras šaškininkams – tarsi repeticija.

Laimėjęs aštuonias partijas ir vieną sužaidęs lygiosiomis, nuo artimiausių varžovų atitrūkęs 4 taškais pirmąją vietą iškovojo A. Šugajevas. Antrą ir trečią vietą dalijosi kauniečiai, kandidatai į sporto meistrus, Audrius Šalkauskas ir Emilijus Jurkynas.

Neblogai pasirodė ir kiti elektrėniškiai: J. Žydelis užėmė 6 vietą, o B. S. Kazlauskienė liko septyniolikta.