Gaisre žuvo 3 žmonės

Gaisre žuvo 3 žmonės

Ugnies deivė Gabija šiais metais jau pasiėmė savo aukas iš Elektrėnų savivaldybės.

Prieš porą savaičių Semeliškių sen. Budilių k. sudegė 54 metų moteris, o naktį iš kovo 3 į kovo 4-tąją  apie  4.45 val. Elektrėnų ugniagesiams buvo pranešta apie Vievio seniūnijos Baltsieriškės kaime netoli autostrados degantį apleistą medinį namą, kuriame, pasak kaimynų ir policijos, dažnai rinkdavosi nakvoti benamiai.
Apie 5.50 val. gaisras buvo užgesintas, bet per tą laiką iš pastato liko tik degėsių krūva. Ugniagesiai-gelbėtojai, kuriems buvo pranešta, kad name galėjo būti žmonių, ėmė perkasinėti degėsius. Apie 6.30 val. buvo rastas stipriai apdegęs pirmas lavonas. Spėjama, kad žuvo ten apsigyvenęs vyras, kuris uždarbiaudavo pas žmones, jo sesuo ir draugas. Vėliau buvo rasti dar dviejų vyrų palaikai. Ketvirtadienį iki pietų  ugniagesiai dar perkasinėjo gaisravietę ieškodami kūnų.
Pasak Vievio seniūno Zenono Pukėno, 6×8 m  rąstiniame name, ant kurio  kabojo OBER-HAUS  pardavimo skelbimas,  dažnai nakvodavo benamiai, atsikraustę iš uždaryto Kariotiškių sąvartyno. Kartais šiame apleistame name nakvodavo iki dešimties benamių, bet dažniausiai, kaip įtariama, trys Vievio seniūnijos gyventojai. Name buvo krosnis, kurią benamiai galėjo kūrenti. Pasak kaimynų, name elektros nebuvo, todėl laikinieji gyventojai galimai iš šalia esančių kapinių atsinešdavo žvakių. Benamiai rasdavo lėšų alkoholiui ir
cigaretėms.
IMG_9257gfdgPareigūnai apgailestavo, kad jiems apie gaisrą buvo pranešta vėlai, nors namas stovėjo prie pat autostrados.  
Kaip Lietuvos radijui sakė  Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Elektrėnų ir Lietuvos elektrinės apsaugai Giedrius Sakalinskas, benamiai Elektrėnų savivaldybėje sudegė pirmą kartą, bet skaudžių gaisro nelaimių elektrėniečiai dar nepamiršo. 2004 m. Užkryžių kaime Semeliškių seniūnijoje sudegė 4 vaikai, o 2006 m. Elektrėnuose Pergalės g. sudegė 2 vaikai ir seneliai.

 

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų