Banko vieta tuščia nebus

Banko vieta tuščia nebus
Balandžio pradžioje į Elektrėnus ruošiasi įžengti naujas bankas – DnB NORD bankas. Apie tai elektrėniečius seminare „Finansavimo galimybės smulkiajam verslui“, vykusiame Elektrėnų turizmo ir verslo informacijos centre  informavo šio banko atstovai.

Bankas įsikurs buvusiose SEB banko patalpose, prie prekybos centro „Geras“ (Draugystės g. 13).
DnB NORD banko Elektrėnų skyriaus vadovė Silvija Pauliukonienė sako, kad šis bankas išsiskiria iš kitų – darbu su klientais.        
„Mes ne tik patys galvojame, bet ir kiekvienam klientui stengiamės įteikti, kad galvotų, ką daro, kad su kiekvienu kreditoriumi galėtume bendradarbiauti kaip lygiaverčiai partneriai“,- apie galimybę skolintis seminare kalbėjo Vilniaus verslo regiono individualių klientų konsultantas Arnoldas Vaškelis. Pasak jo, DnB NORD bankas, nors priklauso Norvegijos ir Vokietijos kompanijoms, nėra didelis, todėl dirba labai lanksčiai.
Seminare „Finansavimo galimybės smulkiajam verslui“ savo veiklą pristatė ir  Ūkio banko atstovai. Pasak jų, siekdami suteikti verslui postūmį šiuo permainingu laikotarpiu, Ūkio bankas parengė ypatingą pasiūlymą, padėsiantį sutaupyti dalį įmonės lėšų.

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų