Elektrėnų bendruomenės iniciatyvų centre sukurtos veiklos grupės

Elektrėnų bendruomenės iniciatyvų centre sukurtos veiklos grupės

Birželio 6 d. Elektrėnų bendruomenės iniciatyvų centre vyko posėdis, kuriame dalyvavo ir Elektrėnų seniūnas Antanas Šalkauskas. Jis kartu su bendruomenės valdybos nariais svarstė Elektrėnų miesto problemas ir aptarė galimus jų sprendimus.

EBIC inf.

Prieš tai Elektrėnų bendruomenės iniciatyvų centro (EBIC) valdybos posėdyje buvo priimti nauji nariai: Vaidas Ratkevičius, Vladimiras Fedotovas, Renata Monkevič. Posėdyje sukurtos veiklos grupės ir išrinkti jų pirmininkai: kultūros – Ona Kulbokienė, finansų – Marija Kazbarienė, problemų sprendimo – Vladimiras Fedotovas, viešųjų ryšių – Renata Monkevič.

O šios grupės sukurtos tam, kad sėkmingiau ir efektyviau spręstų miesto problemas.

Taigi birželio 6 d. posėdyje aptartos šios problemos:

-Sodų bendrijos „Klevas“ kelių problema ir saugaus eismo toje pačioje sodų bendrijoje per geležinkelio pervažą klausimas. Pervaža apaugusi krūmais, todėl nesimato atvažiuojančių automobilių. Kelio problemą yra prisiėmę elektrinės devintojo bloko statybos rangovai, tad pasibaigus statyboms ši problema turėtų būti išspręsta.

-Medžių ir žolės pjovimo problemos, kurioms spręsti nuolat trūksta lėšų. Nupjauti medžius reikia gauti Elektrėnų savivaldybės aplinkosaugos švietimo ir ugdymo projektų vertinimo komisijos leidimą, o ir leidžiama ne visuomet.

-Šunų aikštelių problema. Tokioms aikštelėms yra parinktos trys vietos, tad reikia nuspręsti, ar vietos tinkamos, todėl nutarta išsiaiškinti atlikus gyventojų apklausą.

-Daug kalbėta buvo apie miesto elektros kabelius, kuriuos reikia keisti, bet tam taip pat trūksta lėšų.

-Aptarta buvo šunų ir kačių gaudymo problema. Tokia paslauga labai brangi ir ištuština seniūnijos biudžetą.

Posėdyje ne tik aptartos problemos, bet ir buvo pasidžiaugta, kad maždaug po dviejų mėnesių miestas pasipuoš lentelėmis, kurios sankryžose nurodys gatvių pavadinimus ir kryptį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų