„Elektrėnų kraštas“ išsirinko naują pirmininką

„Elektrėnų kraštas“ išsirinko naują pirmininką

Paskutinį vasario trečiadienį bend­ruomenė „Elektrėnų kraštas“ rinkosi į ataskaitinį rinkiminį susi­ėjimą. Vieną kadenciją bendruomenei vadovavęs Edmundas Vėželis nebesutiko pareigas užimti antrą kadenciją, todėl negausi bendruomenė ieškojo naujo pirmininko. Bendruomenė „Elektrėnų kraštas“, jungianti Elek­trėnų miesto žmones, gausa nepasižymi, o ir dideliems darbams atlikti neturi tokių patalpų, kaip turi kai kurios kaimiškosios bendruomenės. Bet žmonės mėgsta rinktis į įvairius užsiėmimus, kartu švęsti šventes, aktyviai dalyvauti mieste vykstančiuose renginiuo­se, organizuoti išvykas.
Aptarę bendruomenės praėjusių metų darbus, prisiminė juos Jūratės Gruzdienės darytose nuotraukose, išklausę finansinę veiklos ataskaitą, į pirmininko pareigas pasiūlė du kandidatus: Vaidą Ratkevičių ir Vladimirą Fedotovą. Atviru balsavimu pirmininku išrinktas buvo V. Fedotovas. Jis bendruomenei jau yra vadovavęs prieš E. Vėželį.

Bendruomenės aktyvas klauso Emilijos Pakrosnienės skaitomos metų veiklos finansinės ataskaitos
Bendruomenės aktyvas klauso Emilijos Pakrosnienės skaitomos metų veiklos finansinės ataskaitos

Bendruomenė aptarė ateities darbus, išsakė norą dirbti aktyviau ir į bendruomenę atvesti daugiau žmonių, sprendė, iš kur bendruomenė galėtų gauti finansų veiklai vykdyti. Naujoji bendruomenės valdyba su pirmininku priešakyje dalinosi mintimis apie galimus projektus, nario mokestį, 2 proc. pajamų mokesčio surinkimą ir kt.

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų

Kultūra

Liaudies balsas

Policija informuoja

Projektai

Reklama

Savasties beieškant

Šimtmečio portretai

Sportas