Elektrėniečiai tarptautinėse varžybose

Elektrėniečiai tarptautinėse varžybose

Rugsėjo 23-25 dienomis Vengrijoje (Segetas) vyko kasmetinės „Olympic hopes“ irklavimo varžybos, jose dalyvavo daugiau nei 700 dalyvių iš 31 pasaulio šalies, tarp kurių pasirodė ir Elektrėnų sporto centro auklėtiniai su Lietuvos rinktine: Dominykas Pažėra, Artūras Golovač ir Gintarė Pališauskaitė.

Pirmą varžybų dieną varžybos vyko 200 m nuotolyje, čia pirmoji vienviete baidare startavo Gintarė, kuri iš 35 dalyvių liko 25-ta. Dominykas, vienviete kanoja varžydamasis su 21 dalyviu, užėmė 13-tą vietą. Antrą varžybų dieną dalyviai startavo 1000 m nuotolyje, čia Dominykas startavo vienviete kanoja ir užėmė 12 vietą iš 23 dalyvių. Dominykui, irklavusiam dviviete kanoja su Artūru, nepasisekė – vaikinus pusfinalyje diskvalifikavo už taisyklių pažeidimą. Trečią varžybų dieną varžybos vyko 500 m nuotolyje. Gintarė irkluodama vienviete baidare iš 34 dalyvių liko 26-ta.

Tai buvo pirmosios tokio rango irklavimo varžybos mūsų jauniesiems irkluotojams, kurių metu jie įgijo tarptautinių varžybų patirtį. Žinoma, aukštų rezultatų siekti yra sunku, kai tenka varžytis su vyresniais irkluotojais, tačiau ir čia vaikai nelieka paskutiniai. Gintarė kovojo su dvejais metais vyresnėmis varžovėmis, Artūras ir Dominykas taip pat irklavo vyresniųjų grupėje. Kitais metais Vengrijoje vyks baidarių ir kanojų Europos mokinių olimpinis festivalis, kuriame mūsų auklėtiniai taip pat bus tarp kandidatų atstovauti Lietuvos rinktinei. Labai džiaugiuosi savo kaip trenerio darbu – džiugu matyti vis tobulėjančius vaikus, kurie turi galimybę varžytis ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulinio lygio varžybose.

Ovidijus Manomaitis,

baidarių ir kanojų treneris

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų