Dušo įpročiai, kurie rūpinasi jūsų kūnu: 4 paprasti patarimai

Dušo įpročiai, kurie rūpinasi jūsų kūnu: 4 paprasti patarimai

Jūsų kūnas – brangiausias jūsų turtas, todėl verta jį puoselėti net ir per kasdieniškas praktikas. Dušas gali būti daugiau nei tiesiog higienos procedūra – tai galimybė pasirūpinti savo odos ir plaukų gerove, atsipalaiduoti ir suteikti švaros pojūtį. Šiame straipsnyje aptarsime kietojo ir minkšto vandens skirtumus, bei keturias paprastas, tačiau itin efektyvias priežiūros praktikas.

Kieto ir minkšto vandens skirtumai?

Ar žinote, koks vanduo – kietas ar minkštas – yra jūsų namuose? Kietas vanduo yra visiška minkšto vandens priešingybė. Kietas vanduo trukdo muilui ir grožio priemonėms putoti, kas apsunkina paviršių, plaukų bei odos valymą. Jei pastebite, kad ant indų, išdžiūvus, yra dėmių, o kriauklėje ir vonioje matyti apnašos, tai didelė tikimybė, jog jūsų namuose teka „kietas“ vanduo.

Kietas vanduo būna tada, kai vandenyje yra daugiau ištirpusių cheminių medžiagų ir mineralų, įskaitant kalcį, magnį ir manganą. Šios medžiagos gali paveikti jūsų odos ir plaukų būklę, gali sukelti odos sudirgimą, kai kuriais atvejais jos netgi gali prisidėti prie odos problemų, pavyzdžiui, egzemos, atsiradimo. Taip pat kietas vanduo išsausina plaukus, padaro juos linkusius į elektrinimąsi bei nuo kieto vandens plaukai tampa trapesni.

Pagalvokite apie vandens filtro įrengimą duše. Nors pradinė investicija gali pasirodyti nereikalinga, dušo filtrai yra suprojektuoti būtent mineralų pertekliaus pašalinimui, kuris suteikia papildomą apsaugą plaukams nuo jų žalingo poveikio.

Jei norite išbandyti natūralias grožio priemones, prieš plaunant plaukus šampūnu, plaukus sudrėkinkite mišiniu, pagamintu iš litro šilto vandens su žiupsneliu sodos. Soda efektyviai pašalins mineralų nuosėdas iš plaukų, leisdama kitoms grožio priemonėms veikti geriau. Po plaukų plovimo, siekiant suteikti jiems žvilgesio, galite juos perplauti obuolių actu. Tiesiog išmaišykite 1 valgomąjį šaukštą obuolių acto su 2–3 puodeliais filtruoto vandens ir įtrinkite į plaukus. Palaukite 3-5 minutes ir kruopščiai išskalaukite.

Kaip dušo rutina gali padėti jūsų odai?

  1. Pasirūpinkite malonia vandens temperatūra

Svarbu pasirinkti malonią temperatūrą, kuri ne tik atgaivins, bet ir atpalaiduos jūsų kūną. Rekomenduojama vandens temperatūrą palaikyti tarp 36,7°C–40,6°C. Žemesnės temperatūros vandeniu gali būti sudėtingiau pašalinti ant odos besikaupiančius nešvarumus. O itin karštas vanduo gali sausinti odą, kai kada net ir – nudeginti odą.

  1. Išbandykite kūno šveitiklius ir savimasažą

Naudodami švelnias šveitimo priemones ar specialius kūno šveitimo šepetėlius galite pašalinti negyvas odos ląsteles, pagerinti kraujo apytaką ir suteikti odai švelnumo bei švytėjimo.

Savimasažas, atliekamas su masažo šepetėliais arba rankos pirštais, taip pat padės sumažinti įtampą, atpalaiduoti raumenis ir pagerinti bendrą jūsų savijautą. Šie du pratimai gali ne tik pagerinti odos kokybę, bet ir praturtinti jūsų dušo ritualą bei padėti jums atsipalaiduoti.

  1. Naudokite tinkamas kūno priežiūros priemones

Siekiant užtikrinti kūno priežiūrą maudynių metu, svarbu įtraukti tinkamas kūno priežiūros priemones, kurios atitinka jūsų odos tipą ir individualius poreikius. Pasirinkite švelnius, odai palankius produktus, kad išvengtumėte odos dirginimo ir sausėjimo. Taip pat svarbu naudoti produktus, kuriuose yra drėkinančių ingredientų, tokių kaip glicerinas bei alijošius, kad išlaikytumėte odos minkštumą ir elastingumą net ir po dušo.

Prabangos jausmą maudynių metu padėti sukurti gali ir Rituals kolekcijos kūno priežiūros priemonės su jums maloniais kvapais. Svarbu atidžiai perskaityti ingredientų sąrašą ir pasirinkti produktus, kurie atitinka jūsų asmeninius poreikius.

  1. Maudynes užbaikite odą maitinančiomis kūno priemonėmis

Pasirinkite drėkinančias kūno priemones tokias kaip kūno losjonai, sviestai arba aliejai, kurie gali padėti prisotinti odą reikalinga drėgme ir maitinančiomis medžiagomis. Tai padės išlaikyti odą švelnią, elastingą ir apsaugotą nuo dehidratacijos.

Taigi, kiekvieną kartą, kai einame po dušu, turime puikią galimybę pasirūpinti savo kūno sveikata ir gerove. Naudojant šiuos keturis paprastus patarimus, galite padidinti dušo procedūros naudą jūsų odai ir jaustis energingai kiekvieną dieną. Įtraukite odą maitinančias kūno priemones, venkite per karšto vandens, įtraukite kūno šveitimą ir savimasažą, visa tai padės jums išlaikyti kūną sveiką bei pamaitinta. Priimkite šiuos patarimus į savo kasdienybę ir pasijuskite geriau nei bet kada.

Image by freepik: https://www.freepik.com/free-photo/teenager-washing-reduce-hangover-effect_75524017.htm#fromView=search&page=2&position=6&uuid=b9d2c9ce-c852-4d6e-a1b9-959b5aa97a72

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų