5 priežastys, kodėl verta rinktis plieninę stogo dangą

5 priežastys, kodėl verta rinktis plieninę stogo dangą

Kokią stogo dangą pasirinkti? Klausimas, kuris neduoda ramybės daugeliui, vieno ar kito tipo statybinį projektą įgyvendinančių žmonių. Šiais laikais vis didesnį vartotojų palankumą pelno plieninės stogo dangos. Tokia sudėtimi pagrįsta danga yra laikoma viena patvariausių ir patikimiausių stogo dangų rūšių. Nors tai yra pakankamai svarūs argumentai, tačiau plieninę stogo dangą žmonės ypatingai vertina ir dėl kitų priežasčių. Kokių?

Nenugalima jėga – puikiai plieninę stogo dangą identifikuojantis apibrėžimas

Plieninės, dar kitaip vadinamos skardinės stogo dangos visada užtikrina tvirtą ir labai patvarią stogo konstrukciją, būtent dėl šios priežasties jos yra tokios paklausios. Kitokia sudėtimi pagrįstos stogo dangos yra tvirtos, tačiau nepakankamai. Kito tipo stogo dangos nesugeba pasipriešinti ekstremalioms oro sąlygoms, tad stiprus vėjas ar dideli temperatūrų svyravimai joms tikrai gali pakenkti. Plieninės stogo dangos idealiai tinka statiniams, kuriuos nuolat lydi kintančios oro sąlygos ir vietovėms, kuriose vėjo greitis gali siekti daugiau nei 140 km/h.

Stogo priežiūra – tikras malonumas

Jeigu plieninė stogo danga buvo tinkamai sumontuota, laikantis visų montavimo taisyklių ir reikalavimų, tikrai tikėtina, kad suformuota stogo konstrukcija iš esmės nepareikalaus jokios priežiūros. Plienas, kitaip nei kitos stogo dangoms naudojamos medžiagos, nesugeria vandens, taip pat nuo plieninio stogo paviršiaus lengvai galima nuvalyti sniegą. Šie du veiksniai maksimaliai sumažina stogo konstrukcijos ir latakų sistemos pažeidimų riziką.

Siekiate ilgaamžiškumo? Pasikliaukite plienine stogo danga

Skardinės stogo dangos pasižymi maksimaliu atsparumu įvairiems aplinkos veiksniams. Šis privalumas plieninį stogą paverčia ne tik ypatingai tvirtu, bet ir itin ilgaamžiu gaminiu. Dėl temperatūros svyravimų, kitos stogo dangos neretai plečiasi arba susitraukia, todėl ilgainiui jose atsiranda lūžiai arba įtrūkimai. Tokio pobūdžio problemų su plienine stogo danga tikrai galima išvengti.

Energijos vartojimo efektyvumas – papildomas skardinio stogo privalumas

Plieniniai stogai gali pasigirti dideliu šilumos atspindžio koeficientu ir vadinamąją šilumine spinduliuote. Šie stogai efektyviai atspindi saulės spindulius, todėl stogo konstrukcijos paviršius išlieka žymiai vėsesnis nei su kita stogo danga.

Plieninis stogas – gamtai draugiškas pasirinkimas

Daugelį stogų reikia keisti maždaug kas 15 – 20 metų. Ne plieno, o kitokia sandara pagrįsta sena stogo danga nėra perdirbama, todėl ji atsiduria sąvartynuose. Plieninės stogo dangos pasižymi žymiai ilgesniu eksploataciniu laikotarpiu. Be to, kitaip nei kitas medžiagas, funkcionalumą praradusią plieninę dangą vėliau galima sėkmingai perdirbti. Vis daugiau įmonių įsipareigoja gamybos procesuose naudoti perdirbtą plieną, todėl net ir stogui nebetinkama plieninė danga tikrai bus naudinga.

Skardinė stogo danga turi labai daug teigiamų savybių. Ji sėkmingai naudojama gyvenamųjų namų, komercinių patalpų ir kitų objektų statybose. Dėl universalių estetinių savybių, šio tipo dangos puikiai tinka tiek išskirtinai šiuolaikiškiems architektūriniams projektams, tiek seniems, istorinę vertę turintiems statiniams. Tokio tipo dangos vizualiai atrodo labai tvarkingai ir neiššaukiančiai, todėl jos visada užtikrina estetinį statinio vientisumą. Be to, dėl puikaus atsparumo, plieninė stogo danga puikiai atlieka ne tik stogo konstrukcijos, bet ir viso pastato apsaugos funkciją.

Gyvenate statybų nuotaikomis ir artėjate prie stogo konstrukcijos formavimo darbų? Tuomet padarykite teisingą sprendimą ir rinkitės plieninę stogo dangą, nes ji – visada pasiteisina. Beje, puikios kokybės skardinės stogo dangos geromis kainomis siūlomos Budmat.com asortimente. Čia rasite ne tik plačią skardinių stogo dangų įvairovę, bet ir aukščiausius kokybės standartus atitinkančias lietaus nuvedimo sistemas ir kitus elementus, kurie padės sukurti patvarų ir ištikimai tarnaujantį stogą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų