Dar viena laida diplomuotų elektrėniškių

Dar viena laida diplomuotų elektrėniškių

Ineta BRICAITĖ

Elektrėnų profesinio mokymo centro (EPMC) mokiniai pirmieji savivaldybėje gali džiaugtis mokslų baigimo įrodymais – diplomais. Jie šventiniame renginyje išdalinti paskutinį birželio penktadienį. Profesinio mokymo baigimo dokumentus gavo 331 mokinys, o brandos atestatai įteikti 52 mokiniams.

Renginį pradėjo EPMC direktorė Silva Lengvinienė. Savo kalboje ji tolimesnį mokinių gyvenimą lygino su karštu šokoladu, o pasiruošimą gyvenimui – su šokolado gaminimu. Po jautrios ir įkvepiančios direktorės kalbos publiką linksmino ir iš vietų judino dainininkė Skaistė.

Diplomų teikime dalyvavo ir Elektrėnų savivaldybės administracijos direktorius Arvydas Vyšniauskas. Jis palinkėjo mokiniams sėkmės ir paskatino džiaugtis savo pasiekimais.

Žodį tarė ir absolventai L 11 grupės mokiniai Jovita Kazlauskaitė ir Raimundas Jalinskas. Jie pasakojo, kaip gerai ir linksmai čia praleido laiką ir kaip pasiilgs EPMC. Žodį tarė ir EPMC dėstytojai, kurių auklėtiniai tądien baigė mokymo įstaigą: Asta Rainienė, Daiva Strakšienė, Vytautas Bražinskas, Ineta Čoporovienė, Žana Sadkauskienė, Birutė Pavlovienė, Rita Ižganaitytė – Paliokienė, Angelė Mišeikienė. Mokytojai auklėtinius sveikino įvairiai: vieni skaitė kalbas, kiti – eilėraščius, treti tiesiog nuoširdžiai palinkėjo gero kelio.

Labai stropiai, sąžiningai ir atsakingai besimokę mokiniai gavo pagyrimus. Tiesa, jį atsiėmė tik viena mokinė Jovita Kazlauskaitė, nes kiti mokiniai šventėje nedalyvavo. Asmeniškai iš direktorės pagyrimus dar atsiims Karolina Lapinskaitė, Snieguolė Vėželienė, Mantas Pučinskas ir Monika Astrauskaitė. Jovitai Kazlauskaitei teko garbė uždegti žvakes ant simbolinio Mokslo ir žinių medžio.

Šventę vainikavo profesinio mokymo baigimo dokumentų, brandos atestatų ir padėkų už mokyklos vardo garsinimą įteikimas. Visus šiuos džiaugsmą keliančius dokumentus asmeniškai kiekvienam sėkmės gyvenime linkėdamos įteikė mokyklos direktorė Silva Lengvinienė ir direktorės pavaduotoja ugdymui Lina Ališauskienė. Kadangi mokykla yra gavusi ISO sertifikatą, mokiniai prie profesinio mokymo pažymėjimo gavo ir Europass priedėlį, kuris suteikia didesnes galimybes įsidarbinti ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų