D. Pulausko džiazo grupė keliauja į Kiniją

D. Pulausko džiazo grupė keliauja į Kiniją

Dainiaus Pulausko grupė vyksta į Kiniją, kur dviejų savaičių koncertinės kelionės metu surengs 6 koncertus.

Parengta pagal www.alfa.lt inf.

Tai jau antroji šio kolektyvo, kurį sudaro Dainius Pulauskas, Valerijus Ramoška, Rimantas Brazaitis, Kęstutis Vaiginis, Leonidas Šinkarenko, Linas Būda, viešnagė šioje šalyje. Pirmą kartą Kinijoje muzikantai lankėsi 1999 metais, kur D. Pulausko grupė dalyvavo Pekino, Šanchajaus ir Čiangčuno džiazo festivaliuose.

Koncertuose be Dainiaus Pulausko autorinių kūrinių muzikantai atliks ir porą M.K.Čiurlionio preliudų transkripcijų, tuo dar kartą primindami pasauliui genialaus lietuvių dailininko ir kompozitoriaus šimtąsias gimimo metines. Bus eksponuojama ir M.K.Čiurlionio paveikslų paroda.

Nuo rugsėjo 23 d. D. Pulausko grupė persikels į Honkongą, kur dalyvaus Honkongo tarptautiniame džiazo festivalyje. Čia kolektyvas surengs 3 koncertus Honkongo, Guangzhou ir Shenzhen miestuose.

Džiazo kolektyvas iš Lietuvos Honkongo tarptautiniame festivalyje dalyvaus pirmą kartą. Šiemet šiame džiazo festivalyje dalyvaus 50 kolektyvų ir 350 atlikėjų iš viso pasaulio. Dainiaus Pulausko grupė koncertuos dar ir Kinijos džiazo festivalyje „Beishan International Jazz Festival 2011“, vyksiančiame Zhuhai mieste.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų