Beauštanti aušrelė Vievyje

Beauštanti aušrelė Vievyje

VĮ „Automagistralė“ originaliai sumanė organizuoti švietėjišką veiklą – propaguoti saugų eismą kelyje. Rugsėjo 16 d. rytą į Vievio bažnyčią sukvietė vieviečius pabūti muzikos valandoje „Beauštanti aušrelė“, kurioje dalyvo operos solistai Marta Lukošiūtė ir Arūnas Malikėnas, koncertmeisteris Aleksandras Vizbaras, koncertą vedė muzikologas Vaclovas Juodpusis.

Red. inf.

Tiesa, toks šviesus renginys klausytojų daug nepritraukė, bet kas dalyvavo, liko ne tik dvasiškai pakylėti, bet ir išgirdo vedėjo pasisakymus apie atsakomybę, sėdant prie vairo. Kaip dėkodamas atlikėjams kalbėjo Vievio parapijos klebonas Alfonsas Kelmelis, solistų koncertas po sakraliais skliautais labai tiko šiam laikmečiui, kai žmonėms suteikta galimybė kitaip pažvelgti į vertybes. V. Juodpusis klausytojams keletą kartų priminė, kad koncertą „Beauštanti aušrelė“ vieviečiams dovanojo Muzikų rėmimo fondas, Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir VĮ „Automagistralė“.

Aikštėje  prie bažnyčios vieviečiams buvo demonstruojami saugos diržų ir automobilio apsivertimo imitavimo įrenginiai, dalinami šviesą atspindintys atšvaitai, liemenės, knygelės, su vaikais bendravo policijos bičiulis, šuniukas „Amsis“.

Tai ne pirmas toks „Automagistralės“ organizuojamas švietėjiškas saugaus eismo propagavimo renginys. Pernai Vievio Šv. Onos  bažnyčioje taip pat  vyko atlaidai, kurių metu buvo aukojamos šv. Mišios už kelininkus,  maldose buvo prisiminti žuvusieji keliuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų