D. Mikutienė: Vievio kultūros centras gauna finansavimą!

D. Mikutienė:  Vievio kultūros centras gauna finansavimą!

LR Seimui pateiktas 2017 metų biudžetas ir Valstybės investicijų programa. Džiugi žinia, kad buvo atsižvelgta į bendras visų pastangas, mano bei Vievio bendruomenės raštus, savivaldybės tarybos sprendimą prisidėti finansiškai.

Kultūros ministerija Vievio kultūros centrui suplanavo 290 tūkst. eurų 2017 metų Valstybės investicijų programoje. Kultūros ministerija iki 2016 metų jau yra skyrusi šio projekto techniniam parengimui 107 tūkst. eurų, savivaldybės Taryba yra priėmusi sprendimą prisidėti 180 tūkst. eurų finansuoti iš savivaldybės biudžeto. Svarstant biudžetą taip pat teiksiu siūlymą padidinti finansavimą šiam projektui. Bendra projekto vertė yra 1 mln. 798 tūkst. eurų. Projektas turi būti baigtas 2019 m.

Vievio krašto aktyvūs ir kūrybingi žmonės ir jaunimas nusipelno kuo geriausių sąlygų ir jaukios kūrybinės aplinkos darniai veiklai bendruomenės ir šio gražaus krašto labui.

Tikiuosi, kad savivaldybė skaidriai ir atsakingai įvykdys būtinas procedūras, bei efektyviai panaudos gaunamas lėšas naujam Vievio kultūros centrui.

Dangutė Mikutienė,

LR Seimo narė

Užs. Nr. 1692

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų