Berlyno maratonas – jėgų, ištvermės ir greičio iššūkis

Berlyno maratonas – jėgų, ištvermės ir greičio iššūkis

Rugsėjo 24 d. įvyko 49-asis Berlyno maratonas, kuris šiais metais pritraukė beveik 48000 bėgimo mėgėjų ir profesionalų iš daugiau kaip 150 pasaulio šalių. Lietuvai šiais metais atstovavo per 60 sportininkų.
Mano pasiruošimas Berlyno maratonui prasidėjo dar šį pavasarį, tik grįžus ir pailsėjus po garsiojo Bostono maratono, kadangi tinkamai pasiruošti maratono varžyboms užtrunka apie 3–4 mėnesius, treniruojantis 6–7 kartus per savaitę. Pati Berlyno maratono trasa yra labai palanki geram rezultatui pasiekti, nes nėra stačių įkalnių, staigių posūkių. Praėjusiais metais Eliud Kipchoge pasiekė vyrų maratono pasaulio rekordą būtent Berlyne (2:01:09). Nors šį kartą jam nepavyko pagerinti rezultato, bet užimta pirma vieta irgi yra naujas Berlyno maratono rekordas. O moterų pasaulio rekordas buvo pagerintas daugiau nei 2 minutėmis.
Savo rezultatu esu labai patenkintas, nes įstojau į elitinį „SUB 3 HOUR“ klubą. Nuo 35 km buvo labai sunku, reikėjo sukaupti visas jėgas, kad išlaikyčiau tempą iki pat finišo linijos, kuri yra už kelių šimtų metrų nuo Brandenburgo vartų.

Dėkoju visiems, kurie palaikė ir padėjo pasiekti šį tikslą, o taip pat Elektrėnų savivaldybei už finansinę paramą atstovaujant ir garsinant Elektrėnų kraštą tarptautinėse varžybose.

Helmutas Zabarauskas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų