Europos sporto savaitė #BeActive paminėta Elektrėnų miesto paplūdimyje

Europos sporto savaitė #BeActive paminėta Elektrėnų miesto paplūdimyje

Rugsėjo 24 d., paminint tradicinę „BeActive“ Europos sporto savaitę, Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras su­rengė 2×2 paplūdimio tinklinio varžybas. Turnyro dieną Elektrėnų miesto paplūdimyje vykusių tinklinio varžybų metu džiugino ne tik geras oras, gausus tinklinio mėgėjų susibūrimas, bet ir teigiamos emocijos viso renginio metu. Turnyre dalyvavo net 18 komandų, kurios savo jėgas bei ištvermę galėjo parodyti ir skirtingų grupių kategorijose.
Sekmadienį, džiuginant geram orui, į Elektrėnų paplūdimį susirinko žaidėjai ne tik iš Elektrėnų, bet ir iš kitų miestų ir miestelių, kurie nuo 10 val. ryto iki pat saulei nusileidžiant varžėsi dėl prizinių vietų. Vyrų kategorijoje I vietą iškovojo „Be apšilimo“ (Vilnius), II vietą – „ZYK “ (Elektrėnai), o III vietą – „Be kojų“ (Kaišiadorys). Mix kategorijoje I vietą laimėjo „Vandeniai“ (Elektrėnai/Kaišiadorys), II vietą – „Škaradukai“ (Vilnius), o III vietą – „Mažai trūko“ (Vilnius). Džiugu matyti ne tik tokį didelį sportininkų susidomėjimą, aktyvų norą regist­ruotis ir dalyvauti turnyre, bet ir parodytą atkaklią kovą turnyro metu iki paskutinių turnyro minučių.

Turnyro komandos prizininkės

Dėkojame renginio rėmėjams: Elektrėnų sporto centrui už suteiktus medalius prizinėms vietoms bei „Dažasvydis Elektrėnai“ už suteiktas dovanas turnyro laimėtojams. Taip pat norime nuoširdžiai padėkoti Jaunimo savanoriškos tarnybos (JST) savanoriams, kurie prisidėjo prie sklandaus renginio vykdymo.
Dėkojame visiems dalyviams ir tikimės, kad susitiksime ir kituo­se mūsų ateityje organizuojamuose renginiuose!

Nuotraukų autorė: Viktorija Fiodorova
Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų