Bėgo į Trakus

Bėgo į Trakus

Rugpjūčio 23 dieną vyko tradicinis bėgimas iš Elektrėnų į Trakus Juodojo kaspino dienai paminėti. „Bėgimo tradicija prasidėjo nuo Sauliaus Bauro atvykimo į savivaldybę“, – sakė bėgimo entuziastė Nijolė Vlasenkienė. Ji kartu su gausiu būriu valdininkų – meru Kęstučiu Vaitukaičiu, jo pavaduotoju Viktoru Valiušiu, administracijos direktoriumi Arvydu Vyšniausku ir jo pavaduotoju Vaidu Ratkevičiumi ir kitais – nuo savivaldybės pastato išlydėjo S. Baurą ir dar septyniolika bėgikų.

Meras K. Vaitukaitis pajuokavo, kad jau nebesuskaičiuoja, kiek metų bėgimo tradicija tęsiasi, bet kitąmet skelbs, kad tai bus jubiliejinis – dvidešimtasis bėgimas.
Pats S. Bauras palinkėjo bėgikams bei sau sėkmės ir kad bėgimas tęstųsi dar dvidešimt metų. Iš Elektrėnų išbėgo 18 sportininkų, Vievyje prie jų prisijungė dar 5. Pasak trenerio Arūno Valatkevičiaus, bėgimas pavyko puikiai. Ilgų distancijų bėgikai be didesnių problemų nubėgo visą atstumą, o dalyvavusieji ketvirtų klasių mokiniai iš Sporto mokyklos buvo protarpiais pavežėjami. Trakuose bėgikai buvo iškilmingai sutikti ir pavaišinti gira bei kibinais.
Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų