Iš Elektrėnų išvažiuosime saugiau

Ineta Bricaitė

Šią vasarą net keliose Elektrėnų vietose vyksta kelio darbai. Jau ne vieną mėnesį palei autostradą ir įvažiavimą į Elektrėnus iš Vilniaus pusės triūsia kelininkai. Iš pradžių sunku buvo suprasti, ką būtent jie daro, tačiau vėliau pradėjo ryškėti žiedas. Kam toje vietoje reikalingas žiedas, pasidomėjome Elektrėnų savivaldybės administracijoje.

Administracijos direktoriaus Arvydas Vyšniauskas sakė, kad visi darbai yra atliekami norint užtikrinti saugumą. „Nuvažiavimas nuo tilto į greitkelį yra per staigus, o greitėjimo juosta – per trumpa, tik pagalvokite, kai vasaros savaitgalį eismas greitkeliu yra intensyvus, visi važiuoja jūros link, kiek laiko tektų stovėti norint iš Elektrėnų išvažiuoti Kauno kryptimi“, – aiškino A. Vyšniauskas.
Administracijos direktoriaus pavaduotojas Vaidas Ratkevičius pasakojo išsamiau: „visos į Elektrėnus įvažiuojančios ir išvažiuojančios transporto priemonės turės pravažiuoti žiedą, kuris įrenginėjamas šalia kelio į Žebertonis“. Kai tik bus atidarytas naujasis kelias, nebegalima bus važiuoti senuoju: nebus galima nuo tilto iškart pasukti į greitkelį ir iš greitkelio iškart pakilti ant tilto.
V. Ratkevičius džiaugiasi, nes gyventojai važinės saugiau, ir tikisi, kad įvažiavimo link žiedo įrengimas ant vandens telkinio (dabar ten gerai matomi poliai) neturės jokių neigiamų pasekmių vairuotojams ir eismo dalyviams.
Nauju žiedu suktis galima bus jau lapkritį – visi darbai planuojami pabaigti iki spalio pabaigos.
Šiuo metu vyksta derybos ir dėl dar vieno pakeitimo toje pat vietoje: prekybos centro, kuris bus statomas Elektrėnuose, vadovybė nori įrengti požeminį pravažiavimą po greitkeliu į kitą pusę. Taip Elektrėnai turėtų dar vieną įvažiavimą į miestą. Jis atrodyti turėtų panašiai kaip ir naujasis pravažiavimas po greitkeliu ties Grigiškėmis. Tačiau tai – dar net ne planai, o tik diskusijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų