Aukšto našumo Audi dalys, kurių dėka vairavimas žiemą taps saugesniu

Aukšto našumo Audi dalys, kurių dėka vairavimas žiemą taps saugesniu

Kaip ir dauguma kitų automobilių gamintojų, taip ir Audi gamintojas pasirūpina, kad vairuotojai galėtų sėkmingai gerinti šios markės transporto priemonių našumą ne tik vasarą, tačiau taip pat ir žiemą. Šiandien patyrę https://www.avkparts.lt specialistai pasidalins populiariausiomis aukštesnio našumo dalimis, kurios Audi automobilių vairuotojams suteiks daugiau komforto bei saugumo net ir pačios giliausios žiemos metu.

  1. LED žibintai

Natūralu, jog žiemos metu dienos būna gerokai trumpesnės, o tai neišvengiamai reiškia ir tai, jog didžiąją paros dalį būna labai tamsu. Kiekvienas patyręs vairuotojas žino, jog tamsiuoju paros metu vairuoti kartais gali būti pavojinga, ypač jeigu lauke yra prastos oro sąlygos. Dėl šios priežasties Audi automobilių vairuotojai visuomet turėtų apsvarstyti galimybę atsinaujinti savo automobilio kelio apšvietimo sistemą į aukšto našumo LED technologijos principu veikiančius žibintus. Įprastai dauguma Audi modelių turi skirtingoms komplektacijoms, tačiau tiems patiems modeliams pritaikytus žibintus. Tai reiškia, jog dauguma vairuotojų gali pakeisti paprastus žibintus naujos kartos LED žibintais. Žinoma, nereikėtų pamiršti, jog tokius darbus geriausia yra atlikti specializuotuose servisuose, nes savarankiškai to padaryti gali ir nepavykti. Vis dėlto naujos kartos LED žibintai yra begalę kartų našesni, o tai reiškia, kad tamsiuoju paros metu matomumas gali pagerėti nuo kelių iki keliolikos kartų. Tai suteikia ne tik papildomo patogumo, tačiau ir visapusiško saugumo vairuojant.

  1. Stabdžiai

Stabdžiai – be galo svarbus komponentas, darantis tiesioginę įtaką saugumui ne tik vasarą, tačiau ir žiemą. Ne kiekvienas Audi vairuotojas žino, kad jų turimo Audi automobilio stabdžiai gali būti paprastai pagerinti juos pakeitus geresniais. Dažnu atveju absoliučiai jokių papildomų modifikacijų atlikti nereikia, o tai reiškia, kad pakeisti stabdžius yra paprasta, greita. Vienas iš geriausių sprendimų yra pasirinkti S-Line aukšto našumo stabdžius, kurie užtikrins kur kas trumpesnį stabdymo kelią nepriklausomai nuo greičio, kuriuo yra važiuojama. Kokybiškesnių ir aukštesnės klasės stabdžių pasirinkimas yra ilgametė investicija, nes jie bus naudingesni ne tik žiemos metu. Nepaisant to, verta nepamiršti, kad stabdžių sistema nors ir daro tiesioginę įtaką automobilių stabdymo keliui žiemą, tačiau jie nėra už tai atsakingi visiškai. Taip pat vairuotojai turėtų įsitikinti, jog jų turimo automobilio padangos yra tinkamos žiemos sezonui. Taip yra todėl, kad įtaką stabdymo keliui daro ir padangos. Taigi, jeigu automobilyje yra sumontuoti sportiniai stabdžiai, tačiau padangos yra prastos, tikėtina, jog situacija pagerės, tačiau labai nežymiai. Kaip ir visos kitos aukšto našumo audi dalys, stabdžiai taip pat yra ilgaamžiai, todėl kartą juos įdiegus į automobilį, galima naudotis jų teikiamais privalumais metų metus.

https://unsplash.com/photos/white-5-door-hatchback-near-gray-fence-_ld5btqMXd0
  1. Quattro keturių varomų ratų sistema

Tikriausiai kiekvienas Audi vairuotojas sutiks, jog žiemą vairuoti automobilį, turintį Quattro keturių varomųjų ratų sistemą yra ne tik saugu, tačiau ir be galo malonu. Nors važiuojant tinkamai nuvalytu keliu šios sistemos privalumų gali ir nesijausti, tačiau atvejais, kuomet kelyje yra begalė sniego, Quattro sistema parodo visus savo privalumus. Visų pirma, ši sistema kelis kartus padidina automobilio pravažumo galimybes, todėl rūpintis, dėl prastų kelių tikrai nebereikia. Verta paminėti ir tai, jog Quattro sistema Audi automobiliuose suteikia ir saugumo, nes ji padidina automobilio stabilumą, kuomet kelio danga yra slidi.

 

Remiama

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų