Akcija „Būk saugus, moksleivi“ Kietaviškėse

Akcija „Būk saugus, moksleivi“  Kietaviškėse
Lapkričio 12 d. Kietaviškių pagrindinėje mokykloje vykdydami prevencinę akciją „Būk saugus, moksleivi“ lankėsi Elektrėnų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos priešgaisrinės priežiūros poskyrio inspektorius Jonas Chveduk.

Pradinių klasių mokiniams pareigūnas pasakojo apie bendrojo pagalbos telefono numerio 112 paskirtį bei specialiųjų tarnybų iškvietimą. Inspektorius moksleiviams parodė Ugniagesių gelbėtojų mokyklos parengtus mokomuosius animacinius filmukus, kuriuose ne tik žaismingai vaizduojama pavojinga situacija, bet ir patariama, kaip elgtis. Inspektorius vaikus skatino dalyvauti diskusijose, pasidalinti žiniomis apie gaisrų priežastis, supažindino su saugaus elgesio mokykloje, buityje ir gamtoje taisyklėmis, mokė, kaip išvengti gaisro ir kaip elgtis jam kilus. Susitikimo metu dalyviams išdalinti lankstinukai priešgaisrine tematika.
Ypač moksleivius sudomino ugniagesių pademonstruota ugniagesių technika ir įrengimai, galimybė praktiškai išbandyti gaisro gesinimo priemones. „Gesinti gaisrą“ patiko tiek pradinių klasių moksleiviams, tiek vyresniesiems. Vaikai buvo smalsūs, domėjosi, daug klausinėjo.
Moksleiviams labai patiko ši akcija. Naudinga informacija padės geriau įvertinti aplinkoje slypinčius pavojus, saugiai elgtis, pavojui iškilus. O ir žinios geriau įsisavinamos, kai jas perteikia tos srities specialistai.

Lina Živulskienė,
Kietaviškių pagrindinės mokyklos
pradinių klasių mokytoja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų