3250 Lt bauda už degalų, kainavusių 350 Lt, vagystę

Lapkričio 11 d. Trakų rajono apylinkės teismas priėmė teismo baudžiamąjį įsakymą (nuosprendį) baudžiamojoje byloje, kurioje Vilniaus m. sav. Grigiškių gyventojas, anksčiau teistas V.J. (gim. 1989 m.) kaltinamas degalų vagyste iš degalinės.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Ikiteisminio tyrimo metu buvo nustatyta, kad V.J. pagrobė nedidelės vertės svetimo turto, t.y. šių metų rugpjūčio 3 d., apie 22.36 val., automobiliu VW GOLF, priklausančiu kitam asmeniui, atvažiavo į degalinę, esančią Vievyje, ir į automobilį įsipylė 31,78 litrus 150 Lt vertės A-95 markės benzino, už kurį nesumokėjęs išvažiavo.

O rugpjūčio 17 d., apie 21.45 val., V.J. kitam asmeniui priklausančiu kitu VW GOLF automobiliu vėl atvyko į tą pačią degalinę ir, įsipylęs 162,30 Lt vertės 35,13 litrų A-95 markės benzino, išvažiavo už jį nesumokėjęs.

Tiriant įvykių aplinkybes buvo nustatyta, kad kaltinamasis abu kartus pastebėjo, jog turi per mažai pinigų sumokėti už benziną, todėl iš degalinės išvažiavo neatsiskaitęs. Abu kartus norėjo sugrįžti ir susimokėti, tačiau baimė būti policijos pareigūnų sulaikytam nugalėjo pareigą.

Teismas, įvertinęs surinktus įrodymus, pripažino, kad V.J. kaltė įrodyta, ir, atsižvelgęs į tai, kad kaltinamasis yra šešis kartus teistas, iš jų penkis kartus už nusikaltimus nuosavybei, ir teistumas neišnykęs, paskyrė jam 3205 Lt baudą.

Baimė būti sulaikytam ir už 350 Lt pavogti degalai V.J. kainavo beveik dešimt kartų daugiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų