„1000 miestelių – tūkstančiai širdžių“

„1000 miestelių – tūkstančiai širdžių“

Birželio 14 – 16 d. Šventojoje vyko LSDP sąskrydis, kuriame gausiai dalyvavo būrys Elektrėnų skyriaus bičiulių.
Atvykusius į sąskrydį pasitiko šurmuliuojanti „Energetikas“ poilsiavietė, kurioje įsikūrę visos Lietuvos skyriai savo kiemeliais sukūrė 1000 miestelių viziją, o kiekvienas sutiktas bičiulis kvietė į svečius.
Elektrėnų LSDP skyriaus plazdančios baltos burės kvietė užsukti į Elektrėnų kiemelį, o čia visus pasitiko mūsų darbštuolių bičiulių bitutė. Bitutė tarsi tapo skyriaus simboliu, traukė smalsuolių dėmesį ir kvietė visus atviroms diskusijoms, nuoširdžiam bendravimui. Mieli svečiai vaišinosi mūsų krašto vaišėmis – namine duona, sūriu ir medumi.
Lankydamiesi kitų skyrių kiemeliuose sutikome daug pažįstamų bičiulių, susipažinome su nau­jais žmonėmis. Dalyvavome smagiose akcijose ir atrakcijose.

Šeštadienį vykusiame LSDP tarybos susirinkime buvo aptarti aktualūs klausimai ir pritarta partijos pirmininko Gintauto Palucko kandidatūrai rudenį vyk­siančiuose rinkimuose į Seimą, vienmandatėje Vilniaus Žirmūnų apygardoje.
Ypatingas jausmas apėmė sąskrydžio atidarymo metu, kai tūkstančiai bičiulių susikibę rankomis vieningai giedojo partijos himną ir sveikino vieni kitus su puikiais šių metų bendros veiklos pasiekimais.
Džiaugiamės, kad LSDP Elek­trėnų skyriaus pirmininko Henriko Petrausko telkiami, kartu su visos partijos bičiuliais, gražiai bendravome ir dalinomės savo patirtimis.
Dėkojame visiems, kurie rūpino­si kiekvieno mūsų patogumu, vai­šė­mis ir visais organizaciniais klausi­mais.
Laukiame kitų metų ir naujų susitikimų!

LSDP Elektrėnų skyrius

Užs. nr. 1812

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų