100 dienų mokykloje

100 dienų mokykloje
Mūsų mokykloje kiekvienais metais vyksta pirmų klasių mokinių projektas „100 dienų mokykloje“.

Iki šios pirmokėliams svarbios dienos, mokiniai, mokytojos ir tėveliai dirba iš peties: gamina spalvingas ir linksmas raideles, karūnas, puošia skraistes, kuria savo inicialus, mokosi šokių, dainelių, eilėraščių apie raides, mokyklą, draugus.
Kovo 3 dieną pasipuošę ir puikiai nusiteikę pirmokai susirinko į mokslo šventovę, kurioje pasijuto ypatingais mokiniais. Pamokų metu skaitė J. Lauciaus knygelę „Tavo sėkmės abėcėlė“, eilėraštukus apie raides, dailiai rašė savo vardus, atliko Karalienės Abėcėlės užduotis, skaičiavo kiek pagamino raidžių, piešė skaičių 100, naudodami įvairiausias technologijas tapė mylimiausią raidę.
Po linksmų ir išradingų darbų, visi susirinko į salę ir nustebo: salė mirgėjo nuo raidžių, raidelių įvairovės. Ant vienos sienos išdidžiai puikavosi klasių raidės ABCD. Kitą sieną puošė vaikų darbeliai. Palubėje kybojo mamų ir tėvelių pagamintos raidės.
Skambėjo posmai, dainos, salėje sukosi poros. Nuostabios šventės proga sveikino mokyklos direktorės pavaduotoja G. Markevičiūtė. Ji įteikė Karalienės Abėcėlės linkėjimus. Po gražių žodžių vaikų laukė siurprizas – didžiulis tortas – knyga, papuošta fejerverkais.
Šventė baigėsi. Laukia kiti projektai.

Mokytojos: Daiva Česonytė
Vida Rasiukevičienė
Jūratė Valantavičienė
Rigonda Girnienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų