Įvykių suvestinė

Pranešimai, dėl kurių pradėti ikiteisminiai tyrimai:

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

02-01 gautas pareiškimas, kad Vievyje J.K. (gim. 1971 m.), būdamas girtas, smurtavo prieš mažametį sūnų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

02-02 gautas pareiškimas, kad Elektrėnų sav., Pastrėvio sen., pavogtos vikšrinio nevažiuojančio traktoriaus HTZ-74 detalės. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

02-02 gautas pranešimas, kad kelyje A1 Vilnius-Kaunas-Klaipėda, siekdamas išvengti atsakomybės už KET 133 punkte numatytų reikalavimų pažeidimą, M.B. (gim. 1983 m.) už neveikimą vykdant įgaliojimus pareigūnams tiesiogiai davė 100 litų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

02-02 gautas pranešimas, kad Elektrėnuose G.K. (gim. 1969 m.) išgertuvių metu kilus konfliktui smurtavo prieš sugyventinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

02-03 gautas pareiškimas, kad įsibrauta į garažą, esantį už degalinės „Lukoil“, Elektrėnuose, iš kurio pagrobti keturi automobilio „Toyota“ ratlankiai su padangomis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

02-04 gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose pro balkoną įsibrauta į butą, iš kurio pavogtas kompiuteris su monitoriumi. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

02-04 gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose įsibrauta per langą į butą, iš kurio pavogtas nešiojamasis kompiuteris „Toshiba L750-14J“, kompiuterio dėklas, kosmetikos priemonės. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

02-04 gautas pareiškimas, kad Vievyje R.S. (gim.  1975 m.), būdamas neblaivus, smurtavo prieš uošvę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

02-06 gautas pranešimas, kad kelyje Vievis-Maišiagala-Nemenčinė S.Z. (gim. 1960 m.), norėdamas išvengti administracinės atsakomybės, pareigūnams tiesiogiai davė 50 litų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

02-07 gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose, Rungos g., pavogtas automobilis „Honda Odyssey“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Surašyti 55 administracinės teisės pažeidimų protokolai.

Užregistruotas 81 pranešimas įvykių registre.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų