Įvykių suvestinė

Pranešimai, dėl kurių pradėti ikiteisminiai tyrimai:

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

 

11-09 gautas pareiškimas, kad Elektrėnų poliklinikoje buvo pavogta rankinė, kurioje buvo 2 mobilieji telefonai, asmens tapatybės kortelė, moksleivio pažymėjimas, piniginė, knygos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

11-10 gautas pranešimas, kad spalio 15 d. apie 12.00 val.  du vyriškiai ir viena moteris Elektrėnuose esančioje parduotuvėje prekes užsikišo už rūbų, išėjo pro kasas už jas nesumokėję ir pasišalino iš parduotuvės. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

11-10 gautas pranešimas, kad Vievio sen. iš transformatorinės pavogta apie 100 metrų varinio kabelio, elektriniai darbo įrankiai bei įvairūs įtaisai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

11-10 gautas pareiškimas, kad  Beižonių sen. ganykloje papjautos ir sudraskytos aštuonios avys. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

11-10 gautas pareiškimas, kad lapkričio 3 d. Vievio sen. iš namo pavogta elektrinė viryklė, apie 12 kg mėsos (kiaulienos) ir įvairių daržovių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

11-11 gautas pranešimas, kad  Semeliškių sen. keturi nepažįstami jaunuoliai parduotuvėje iš savitarnos salėje įrengtų lentynų pavogė du butelius brendžio „Metaxa“, du butelius brendžio „Renesance“, po vieną butelį degtinės „Svojak“ ir „Svojak Beriozovaja“ bei dvi pakuotes dešros „Jubiliejinė“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

11-11 gautas pranešimas, kad iš kilnojamos metalinės patalpos Vievio sen. pavogta vibroplokštė ir niveliavimo prietaisas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

11-11 gautas pranešimas, kad lapkričio 5 d. Elektrėnuose iš vaistinės pavogtos prekės. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

11-11 gautas pranešimas, kad lapkričio 4 d. Elektrėnuose už sodų bendrijos „Klevas“ sodo namelyje kilo gaisras. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

11-12 Elektrėnų PK pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl bandymo papirkti Elektrėnų PK pareigūnus.

11-12 gautas pareiškimas, kad apie 4.00 val. Vievyje prie baro „Orbita“ nepažįstami vaikinai sumušė pareiškėją. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

11-12 gautas pareiškimas, kad Elektrėnų turgavietėje iš palto kišenės neaiškiomis aplinkybėmis dingo piniginė, kurioje  buvo pinigai, asmens tapatybės kortelė, bankų mokėjimo kortelės. Patikrinus sąskaitą viename iš bankų, paaiškėjo, kad iš sąskaitos paimti 900 litų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

11-13 gautas pranešimas, kad Elektrėnuose namuose K.M. (gim. 1975 m.) sužalojo žmoną. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

11-14 gautas  pranešimas, kad į Elektrėnų ligoninę komos būsenoje pristatyta Kietaviškių sen. gyventoja. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

11-14 gautas pranešimas, kad iš Kietaviškių seniūnijai priklausančio  sandėliuko pavogta akmens anglis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

11-14 gautas pareiškimas, kad lapkričio 12 d. apie 22.00 val., būnant Elektrėnuose, draugo automobilyje, iš piniginės dingo 500 litų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

11-14 gautas pareiškimas, kad spalio 28 d. Elektrėnų mokyklos rūbinėje buvo pavogtas mobiliojo ryšio telefonas „Samsung 5230“.  Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

11-15 gautas pareiškimas, kad  Semeliškių sen. nepažįstamas vaikinas iš parduotuvės pagrobė alkoholinių gėrimų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

11-15 gautas pareiškimas, kad lapkričio 16 d. apie 4.30 val. pastebėta, jog pavogtas automobilis  „Fiat Bravo“, kuris buvo paliktas Vievyje, Naujosios gatvėje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Surašyti  43 administracinės teisės pažeidimų protokolai  už įvairius kelių eismo taisyklių pažeidimus, melagingus specialiųjų tarnybų iškvietimus,  viešosios rimties trikdymą, vaiko teisių pažeidimus, nedidelius chuliganizmus, girto pasirodymą viešose vietose, alkoholinių gėrimų nupirkimą ar kitokį perdavimą nepilnamečiui, tyčinį turto sunaikinimą ir kt.

Užregistruoti 222 pranešimai įvykių registre.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų