Įvykių suvestinė

Pranešimai, dėl kurių pradėti ikiteisminiai tyrimai:

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

 

10-20 gautas pareiškimas, kad spalio 19 d. apie 23 val. Elektrėnuose Saulės g. namo kieme pažįstamas A.V., suduodamas smūgį ranka pareiškėjai į krūtinę ir ją pargriaudamas, jėga pagrobė mobilųjį telefoną „Nokia“, automobilio raktelius, rankinę su joje buvusiais dokumentais ir fotoaparatu. Kol pareiškėja kreipėsi į policijos komisariatą A.V. pagrobė ir patį automobilį su jame buvusiais daiktais ir pinigais. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

10-20 gautas pareiškimas, kad vasario 22 d. apgaulės būdu, panaudojant pareiškėjo anketinius duomenis, sąskaitą banke, elektroninės bankininkystės slaptažodį ir prisijungimo kodus, iš UAB paimtas 700 litų kreditas, kuris šiuo metu su palūkanomis ir delspinigiais sudaro 1413,80 litų įsiskolinimą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

10-20 gautas pareiškimas, kad spalio 15 d. apie 2.00 val. Vievyje Vilniaus g. iš matymo pažįstamas jaunuolis iš striukės kišenės pavogė mobilaus ryšio telefoną „Nokia X3-02“ ir prožektorių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

10-20 gautas pranešimas, kad spalio 20 d. apie 17.00 val. Elektrėnų sav. Kietaviškių sen. UAB „Bartžuvė“ apsaugos darbuotojai sulaikė du asmenis, kurie iš saugomo tvenkinio pagrobė 128 vnt. karpių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

10-21 gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose iš buto dingo 6000 litų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

10-22 gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose buvo įsibrauta į butą ir pavogta piniginė su pinigais. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

10-23 gautas pareiškimas, kad spalio 22 d. apie 14.00 val. iš sodybos, esančios Kaišiadorių r., išėjo dukra G.G. (gim. 1981 m.) ir negrįžo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas asmens buvimo vietai nustatyti. Spalio 24 d. G.G. rasta Elektrėnų sav. Vievio sen.

10-25 gautas UAB ,,Elektrėnų komunalinis ūkis“ pareiškimas, kad Elektrėnuose Šviesos g. pavogti du kanalizacijos šulinių dangčiai. Pradėtas ikiteisminis.

Surašyti 57 administracinės teisės pažeidimų protokolai už įvairius kelių eismo taisyklių pažeidimus, girto pasirodymą ar gėrimą viešose vietose, tėvų valdžios nepanaudojimą, policijos pareigūnų teisėtų reikalavimų nevykdymą, narkotinių ar psichotropinių medžiagų vartojimą be gydytojo paskyrimo, nedidelius chuliganizmus, smulkaus svetimo turto pagrobimą ir kt.

Užregistruotas 151 pranešimas įvykių registre.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų