Įvykių suvestinė

Pranešimai, dėl kurių pradėti ikiteisminiai tyrimai:

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

07-06 gautas pareiškimas, kad išdaužtas automobilio VW Golf, stovėjusio Vievyje, Laisvės g., galinis orlaidės langas, iš automobilio pavogta radijo ryšio įranga. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

07-06 gautas pareiškimas, kad Elektrėnų sav., Vievyje, neaiškiomis aplinkybėmis buvo įsibrauta į ūkinio pastato dirbtuves, iš jų pavogtas suvirinimo aparatas ,,Esab cadi profesional“, kampinė metalo šlifavimo mašinėlė ,,Makita“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

07-07 gautas pareiškimas, kad Elektrėnų sav., Vievyje, iš neužrakinto garažo, esančio namo kieme, pavogta benzininė žoliapjovė „Einhell“ ir elektrinis pjūklas „Mannesmann“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

07-08 gautas pareiškimas, kad naktį iš liepos 7 d. į liepos 8 d. Elektrėnuose, Šviesos g., geltonos spalvos dažais buvo apipiltas automobilio „Nissan Primera“ kėbulas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

07-08 gautas pareiškimas, kad iš žemės ūkio paskirties sklypo, esančio Elektrėnų sav., Pastrėvio sen., pavogta 16 vnt. metalinių lakštų, skirtų metalinio garažo stogui apdengti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

07-10 gautas pranešimas, kad Elektrėnų sav., Gilučių sen., savo kieme buvo rastas asmens lavonas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

07-10 gautas pranešimas, kad apie 21.30 val. Elektrėnų sav., Vievio sen., išdaužus lango stiklą buvo įsibrauta į namą ir pavogti maisto produktai, namų apyvokos daiktai. Įtariant šio nusikaltimo padarymu sulaikytas V.L. (gim. 1966 m.), gyv. Elektrėnų sav., Kietaviškių sen., teistas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Surašyti 58 administracinės teisės pažeidimų protokolai už girto pasirodymą viešoje vietoje, kelių eismo taisyklių pažeidimus, prekybos viešosiose vietose taisyklių pažeidimą, viešosios rimties pažeidimą ir kt.

Užregistruotas 231 pranešimas įvykių registre.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų