Dėl teisės pažeidimų Vievyje: policija ragina gyventojus būti aktyvius

Nuo 2010 m. gegužės mėnesio į Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariatą (toliau – Elektrėnų PK) dėl patirtų įvairių kūno sužalojimų kreipėsi 7 asmenys pranešdami, kad fizinį smurtą patyrė Vievyje, visą parą alkoholiniais gėrimais prekiaujančios bendrovės prieigose. Apie įvairius daromus viešosios tvarkos pažeidimus pranešė ir patys lankytojai. Šių metų kovo 27 d. šalia bendrovės buvo apvogtas automobilis „AUDI 80“. Dėl šios nusikalstamos veikos pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Elektrėnų PK pareigūnams minėtu laikotarpiu vykdant prevencines priemones buvo nustatyti 6 administraciniai teisės pažeidimai, numatyti Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso (toliau – ATPK) 178 str. (alkoholinių gėrimų gėrimas viešose vietose ar girto pasirodymas viešose vietose), iš kurių 3 pažeidimus padarė nepilnamečiai, nustatyti 3 pažeidimai, numatyti ATPK 161 str. (miestų ir kitų gyvenamųjų vietovių tvarkymo ir švaros taisyklių pažeidimas) ir 4 – ATPK 174 str. (nedidelis chuliganizmas).

Atsižvelgus į tai, kad bendrovė prieigose vykdomi teisės pažeidimai kelia grėsmę viešajai tvarkai ir visuomenės saugumui, Vilniaus apskrities VPK Elektrėnų PK kreipėsi į Elektrėnų savivaldybės tarybą pasiūlydamas apriboti šioje bendrovėje prekybos alkoholiniais gėrimais laiką ir leisti prekiauti nuo 8.00 val. iki 22.00 val.

Elektrėnų savivaldybės taryba, įvertinusi visas aplinkybes, nepritarė policijos siūlymui ir priėmė sprendimą neriboti bendrovė prekybos alkoholiniais gėrimais laiką.

Siekdami užkardyti galimus nusikaltimus ir kitus teisės pažeidimus Vievyje, ypač Kauno ir Ežero gatvėse, užtikrinti bendrą visuomenės teisę – saugiai jaustis gatvėje ir kitose viešosiose vietose, kviečiame visus Vievio gyventojus nebūti abejingiems jų aplinkoje daromiems pažeidimas, būti aktyviems ginant savo interesus.

Raginame visus apie Jums žinomus ar matomus teisėtvarkos pažeidimus informuoti policiją telefonais 02, 112 (iš mobiliojo telefono), (8 528) 34 000 ir pasitikėjimo telefonu (8 528) 39 637.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų