Įvykių suvestinė

Pranešimai, dėl kurių pradėti ikiteisminiai tyrimai:

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

05-11 gautas pareiškimas, kad nuo gegužės 8 d. be žinios dingo Vievio sen. gyventojas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas asmens buvimo vietai nustatyti.

05-12 gautas pranešimas, kad kovo 24 d. mokykloje, prie persirengimo kambario, koridoriuje ant palangės palikus mobilųjį ryšio telefoną „Vodofone-845“, vėliau jis nerastas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

05-14 Elektrėnuose, Šviesos g., iš parduotuvės pavogtos maisto prekės ir alkoholiniai gėrimai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

05-14 gautas pareiškimas, kad Beižonių sen. iš gyvenamojo vagonėlio pavogta buitinė technika, elektriniai įrankiai, sportinio tipo vaikiškas vežimėlis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

05-14 gautas pareiškimas, kad Vievyje iš buto pavogti pinigai ir elektroninė banko mokėjimo kortelė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

05-14 gautas pranešimas, kad į ligoninę iš Elektrėnų sen. esančių sodų pristatytas ir į reanimacijos skyrių dėl patirtos galvos traumos paguldytas praradęs sąmonę asmuo. Sužalojimo aplinkybės tikslinamos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

05-15 gautas pranešimas, kad Elektrėnų sav., Elektrėnų sen., iš VŠĮ aptvertos teritorijos pavogti maišai su statybiniu mišiniu. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

05-16 gautas pranešimas, kad Vievyje rastas asmens lavonas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

05-16 Elektrėnuose, Dubijos g., Vilniaus apskr. VPK Elektrėnų PK priklausančiame automobilyje, siekdamas išvengti atsakomybės už Kelių eismo taisyklių 135 ir 238 punktuose numatytų reikalavimų pažeidimus, V.M. pareigūnams davė kyšį – 100 litų nominalo kupiūrą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

05-16 gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose iš namo laiptinės buvo pavogtas dviratis „XTM Bullet“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

05-17 gautas pranešimas, kad gegužės 14 d. Kazokiškių sen. buvo sudaužyti du namo lango stiklai, apie 22.00 val. pakartotinai į dvejus namo langus buvo mestos plytos, sudaužyti antri lango stiklai, sumuštas sugyventinis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Surašyti 84 administracinės teisės pažeidimų protokolai už tėvų valdžios nepanaudojimą arba panaudojimą priešingai vaiko interesams, kelių eismo taisyklių pažeidimus, melagingą specialiųjų tarnybų iškvietimą, tyčinį turto sunaikinimą arba sužalojimą, girto pasirodymą viešoje vietoje,  naminės degtinės, brogos arba kitų namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų gaminimą, įgijimą, laikymą, gabenimą ar realizavimą, viešosios rimties trikdymą ir kt.

Užregistruoti 192 pranešimai įvykių registre.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų