Volungės 15 metų koncertinės veiklos sukakties minėjimas ir naujo kompaktinio disko pristatymas

Volungės 15 metų koncertinės veiklos sukakties minėjimas ir naujo kompaktinio disko pristatymas

Šiais žodžiais  buvo pradėtas kaimo kapelos „Volungė“ 15 metų koncertinės veiklos minėjimas ir naujo kompaktinio disko pristatymas Kietaviškių kultūros namuose. Šventėje dalyvavo ir kapelą pasveikino Elektrėnų savivaldybės administracijos direktorius Henrikas Petrauskas, mero pavaduotojas Viktoras Valiušis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Ramutė Strebeikienė, Tarybos narys Vytautas Cibulskas, Kietaviškių pagrindinės mokyklos direktorė Elena Janavičienė ir muzikos mokytoja Gražina Žalienė, Kaišiadorių  rajono Žiežmarių kultūros centro kapelos „Žiežmara“ vyrų grupė, Jagėlonių moterų ansamblis „Dainora“, Elektrėnų bendruomenės narė Onutė Kulbokienė ir ištikimiausi kapelos draugai – kietaviškiečiai. Kapelos nepamiršo buvęs jos vadovas Jonas Bartusevičius. Su volungiečiais jis atliko dainą „Senas klevas“.

Adelė PETRAUSKIENĖ, Kultūros renginių organizatorė

Kiekvienas kapelos narys trumpai prisiminė įdomiausias akimirkas iš kapelos gyvenimo per  15 metų. Ir ko tik nebūta: daugybė įvairiausių renginių, konkursų, dalyvauta televizijos laidoje „Duokim garo“, aplankyta kaimyninė Lenkija, dainuota Kaune ir Vilniuje, dalyvauta Vilniaus apskrities dainų šventėje ir t.t.

Kietaviškių 505 metų sukakties proga volungiečiai pasirodė naujais tautiniais kostiumais. Daug lietuvių liaudies dainų yra buvę ir dabar puikuojasi kaimo kapelos „Volungė“ repertuare. Dalį naujų dainų, kurias išmokė kapelos vadovas Adolfas Blažonis, sudėjome į naują kompaktinį diską. Už šio projekto finansavimą volungiečiai labai dėkoja Elektrėnų savivaldybės vadovams.

Ilgai netilo kaimo kapelos „Volungė“ ir svečių iš Žiežmarių dainos. Tikimės, kad kolektyvas ir toliau džiugins savo dainomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų