Vokaliniai ansambliai Vasario 16-ajai skyrė dainos premjerą

Vokaliniai ansambliai Vasario 16-ajai skyrė dainos premjerą

Dėl šalyje paskelbto karantino šiemet meniniai kolektyvai neturėjo galimybės sugužėti į tradicinį Vasario 16-osios koncertą, vykstantį Elektrėnų kultūros centro didžiojoje salėje. Tačiau dainuojantys kolektyvai Lietuvos gimimo dieną visgi atšventė dai­nuodami. Elektrėnų kultūros centro moterų choro ansamblio „Eldija“ vadovės Gretos Garmašaitės iniciatyva Vasario 16-ąją klausyto­jų ausis pasiekė premjera.
„Rugsėjo mėnesį pradėjau vadovauti Elektrėnų kultūros centro moterų choro ansambliui „Eldija“. Užgimė daugybė naujų idėjų ir planų. Tarp jų – surengti bendrą kelių kolektyvų koncertą, – entuziazmu triško G. Garmašaitė. – Buvo parengtas ir Vasario 16-ajai skirtas projektas. Kadangi lapkričio mėnesį dėl paskelbto karantino visa ansamblio veikla buvo sustabdyta, teko griebtis antrojo plano – surengti virtualų pasirodymą. Įgyvendinti šią idėją bei prisijungti prie projekto iniciatyvos iškart panoro Molėtų kultūros centro mišrus vokalinis ansamblis, kuriam vadovauja Justina Medževeprytė-Sabeckienė.“
Likus mėnesiui iki Vasario­ 16-osios Elektrėnų ir Molėtų kolektyvų nariai gavo Vytauto Kernagio dainos „Baltas paukštis“ natas ir įrašytas balsų partijas. Dainininkai kibo į darbą. Po kurio laiko abiejų ansamblių nariai pateikė sa­vo įdainuotų partijų vaizdo įrašus, o Vasario 16-ąją feisbuke įvyko bendro kūrinio premjera.
Idėjos autorė ir įgyvendintoja G. Garmašaitė gyrė projekto da­lyvių entuziastingą dalyvavimą ir džiaugėsi galutiniu rezultatu: „Šis įvykis ne tik suteikė galimybę dainininkams patobulinti savo dainavimo įgūdžius ir prasmingai atšvęsti Vasario 16-ąją, bet ir sustiprino mūsų, kaip kolektyvų, ryšį. Pasibaigus karantinui planuojame vieni kitus aplankyti, pakoncertuoti ir toliau bendradarbiauti įgyvendindami ­naujus projektus“.
Kaip „nebeužtvenksi upės bė­gimo“, taip jokie karantinai nebeužtildys dainuojančių ansamblių.

Beatričė Jaroševičienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų